Sorum var Sezeryan göbeği.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan Sezeryan göbeği. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan göbeği.
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Slm kizlar 3 ay önce sezeryan oldum sanırsın hala 9 aylık hamileyim bu göbek nasıl gider bilgisi tecrübesi olan var mı.
Benim 1 buçuk sene olucak hala aynı 🤭saldım çayıra mevlam kayira resmen😁habire yiyorum nasıl düzelecek bilmiyorum aslında zayıf olduğum için ufacık da olsa göbek belli oluyor

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar 3 ay önce sezeryan oldum sanırsın hala 9 aylık hamileyim bu göbek nasıl gider bilgisi tecrübesi olan var mı.
🤣🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 1 buçuk sene olucak hala aynı 🤭saldım çayıra mevlam kayira resmen😁habire yiyorum nasıl düzelecek bilmiyorum aslında zayıf olduğum için ufacık da olsa göbek belli oluyor
Daha artık razı mi geleyim 🤣 moralim çok bozuk

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sarmadın mı canım ben Doğumdan çıkıp 2. Gün eve gelir gelmez sardım annem sağolsun şuan yine gebeyim ama gebelikten önce görsen asla doğum yapmış demezdin 1 ayda dopum göbeği gitmişti bende ki . Bol bol su iç spor yao ve korse tak canım

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Sarmadın mı canım ben Doğumdan çıkıp 2. Gün eve gelir gelmez sardım annem sağolsun şuan yine gebeyim ama gebelikten önce görsen asla doğum yapmış demezdin 1 ayda dopum göbeği gitmişti bende ki . Bol bol su iç spor yao ve korse tak canım
Yok hiç sarmadim dikislerim çok ağrıyordu .korse artık etki etmez die düşündüm

Limonlu su en güzeli hem metabolizmayı çalıştırıyor birde spor tabi karin kasi felan iyi gelir ablam
Öle mi çok iyi sürekli içerim🙂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Eder canım daha 3 ay olmuş ne ki hala karın kasları çalışır durumda sen tak faydasını görürsün

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Kimileri korse felan kullanıyormuş ablam ama korse sadece o yağları toplar kıyafet giyebilmek için ama limonlu su yağları eritiyor

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Kimileri korse felan kullanıyormuş ablam ama korse sadece o yağları toplar kıyafet giyebilmek için ama limonlu su yağları eritiyor
Bence bana o yetmez ama deneyeceğim tesekkuler

Eder canım daha 3 ay olmuş ne ki hala karın kasları çalışır durumda sen tak faydasını görürsün
Korse taktım çok afedersiniz sakın mesanem.disarda gibi oluyor 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.