Sorum var Sezeryan günü ile ilgili kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Sezeryan günü ile ilgili kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 464 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan günü ile ilgili kızlar
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Selam kızlar ben sezeryan olmaya karar verdim cunku heyecan stres korku vs hep seker ve tansiyon çıkıyor asabiyim cocugum stres oluyor ben olunca suan 35 haftanın içindeyim ultrason göre adete göre 34 haftanın içindeyim 7 temmuzda randevum var ben sezeryan olmak istiyorum desem dr randevu mu veriyor biz mi randevu gününü söylüyoruz
37 hafta bitince almak istiyorum randevuyu

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar ben sezeryan olmaya karar verdim cunku heyecan stres korku vs hep seker ve tansiyon çıkıyor asabiyim cocugum stres oluyor ben olunca suan 35 haftanın içindeyim ultrason göre adete göre 34 haftanın içindeyim 7 temmuzda randevum var ben sezeryan olmak istiyorum desem dr randevu mu veriyor biz mi randevu gününü söylüyoruz
Kuzum doktorun ne şekilde karşılar bu isteğini bilmiyorum çünkü doktorlar anormal bir sıkıntı görmediği sürece sezeryan önermiyorlar

Kuzum doktorun ne şekilde karşılar bu isteğini bilmiyorum çünkü doktorlar anormal bir sıkıntı görmediği sürece sezeryan önermiyorlar
Hımm ay ne bilim canım ben cok stresli endişeli sinirliyim çocuğuma zarar vermekten korkuyorum en iyisi bu diye düşündüm hayırlısı herseyin ama ne bilim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bi sıkıntın yoksa sezeryan yaparlar mı bilmiyorum onu doktoruna sorman lazım, 35+5 im 3 hafta önce sordum kontrolde tarihi kararlaştıralım diye. 18 temmuz'a tarihi aldım hayırlısıyla. Takvime bakıp haftasına göre belirliyor.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Devlet hastanelerinde sıkıntı olmadığı sürece sezeryan yapmıyorlar ama özel hastanelerde senin tercihine bağlı canım

Tüm sayfalar yüklendi.