Sorum var Sezeryan gunu ne zaman verilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nagehan tarafından oluşturulan Sezeryan gunu ne zaman verilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,200 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan gunu ne zaman verilir
Konbuyu başlatan Nagehan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Nagehan

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar en 37 de doğum yapicam nasipse pazartesi 35 haftalik olacak sezeryan gününü ne zaman verirler acaba planlanan gebelik haftasına kac gün kala verilir yani

Nagehan

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 37. Haftadan sonra sezeryana gün verilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba zaten 37 de dogum yapacağım bugün 34+5 gün oldu ondan soruyorum pazartesi gidicem acaba verir mi tarihimi

Merhaba zaten 37 de dogum yapacağım bugün 34+5 gün oldu ondan soruyorum pazartesi gidicem acaba verir mi tarihimi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Merhaba kuzum verir tabi ki

A

Adsız anne adayı

Guest
37.haftada gün konuştuk pazartesi ins kızım gelicek Allah nasip ederse tabi 🤲 38 haftalık olmuş olcaz ortalama 36.37den sonra gün veriyor tabi bir sorun varsa o ayrı günü değişir

Tüm sayfalar yüklendi.