Sezeryan korsesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Sezeryan korsesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sezeryan korsesi
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
🤣🤣valla benim doktorum ikinci gunu muhakkak tak dedi yoksa göbeğin gitmez dedi ilk ayaga kaldırdıkları zaman korse getir takalım dediler ebeler ben istemedim benim ki doktor niye böyle acela etti acep😊😊🤣
Ay bilemiyorum ama bende komple bir korse almıştım korse bana olmadı uzun bir süre vücudumun şişliği inmedi dikiş üstüne hafif sarktı bende spora başladım öyle zamanla düzeldi ama ilk zamanla4da beni biraz rahatsız etti yani psikolojik olarak

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
A
Ay bilemiyorum ama bende komple bir korse almıştım korse bana olmadı uzun bir süre vücudumun şişliği inmedi dikiş üstüne hafif sarktı bende spora başladım öyle zamanla düzeldi ama ilk zamanla4da beni biraz rahatsız etti yani psikolojik olarak
Acaba benim göbeğimin şişliği inmedi sanki pek anlamıyorum içinde birtane daha var gibi çok şiş ben şimdi bile dar etek giydim mi dikişlerim ağırı yapiyor korseyi düşünemiyorum

A
Acaba benim göbeğimin şişliği inmedi sanki pek anlamıyorum içinde birtane daha var gibi çok şiş ben şimdi bile dar etek giydim mi dikişlerim ağırı yapiyor korseyi düşünemiyorum
Ne kadar oldu doğum yapalı
İlk 1 ay dikişler şiş oluyorr zaten zamanla iniyor hatta ben sağ ratafımdan yürüyemiyordum kontrole gittiğimde doktorada söyledim ağrı yapıyor diye doktor o taraf düğüm atılan yer ondan demişti. ama sonra düzeldi tabi ben hücre yenileyici yağ kullandım hissizleşme olmasın diye masaj yaptim vs derken baya iyileşti. Birazda ameliyatı yapan doktorun eliyle de alakalı bir durum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar oldu doğum yapalı
İlk 1 ay dikişler şiş oluyorr zaten zamanla iniyor hatta ben sağ ratafımdan yürüyemiyordum kontrole gittiğimde doktorada söyledim ağrı yapıyor diye doktor o taraf düğüm atılan yer ondan demişti. ama sonra düzeldi tabi ben hücre yenileyici yağ kullandım hissizleşme olmasın diye masaj yaptim vs derken baya iyileşti. Birazda ameliyatı yapan doktorun eliyle de alakalı bir durum
6 ay oldu canim doğum yapalı doktorun pek güvenilir biri değildi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şahsen benim doktorum korseyi doğum yapar yapmaz takabilirsin ama hamileyken karnının şişliği, etinin hassaslığı, iç yağlanma sarkmayı belirler spor yapmadan sadece korseyle yatarak göbek eritemezsin demişti 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar