Sezeryan olacaklar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Sezeryan olacaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,512 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olacaklar
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremsare

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızım olacak benim canım. 1 oğlum var 7 buçuk yaşında. Bakalım şeker bi sıkıntı çıkarmaz inş rahim incelirse alırım dedi erkenden de 33+6 bugün herhalde yine de bekler diyom da ben
Bnmde prensesim olucak 🥰 bnmde bebek aşağıda erken doğum riskim vardı ama içimden bir ses beklicek gbi diyor en azından ananesinin köyden gelmesi beklicek annemi çağırdım Rize'de çünkü o inşallah bekler onu da erken gelmez 33+3 olduk

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bnmde prensesim olucak 🥰 bnmde bebek aşağıda erken doğum riskim vardı ama içimden bir ses beklicek gbi diyor en azından ananesinin köyden gelmesi beklicek annemi çağırdım Rize'de çünkü o inşallah bekler onu da erken gelmez 33+3 olduk
Kuzum benimki de elazığdan gelecek Erzuruma da nerdeee babamı bahane ediyor hemen yola çıkarız diyor sanki bebek bekleyecek de 😂 inşallah beklerlerfe rahat ederiz

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanla Doğum yapacak anneler hangi anestezi yöntemini tercih edeceksiniz
Epidural spinal oldum oğlumda prenses doğum diye geçiyor ama epidural tavsiye etmiyorum ikincide istemeyeceğim sadece spinal olmalı bence belden uyusmali hem bebeği görüyorsun hemen toparlanır sında epidural olanda omurilik içine bı tel saliyorlar eline bı tuş veriyorlar ağrım olunca basiyosun bacağımı uyusturmustu bence gerekli değil spinal olmalı 🤲🏻

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimki de elazığdan gelecek Erzuruma da nerdeee babamı bahane ediyor hemen yola çıkarız diyor sanki bebek bekleyecek de 😂 inşallah beklerlerfe rahat ederiz
Son dakikaya bırakılmaz canm bebek bu ne zaman gelicegi belli olmaz 🥰 bende anneme diyorum son dkaka gelme en az 3 4 gün önceden gel ki bu sipanin ne yapicagi belli olmaz diyorum rizeden Çekmeköye gelicek kendi evine babam orda ondan sonra bana gelcek oda diyor abin beni 20 dk yetisririr o bir köprünün sonunda ben bir köprünün sonunda hadi hayırlısı 😀

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Son dakikaya bırakılmaz canm bebek bu ne zaman gelicegi belli olmaz 🥰 bende anneme diyorum son dkaka gelme en az 3 4 gün önceden gel ki bu sipanin ne yapicagi belli olmaz diyorum rizeden Çekmeköye gelicek kendi evine babam orda ondan sonra bana gelcek oda diyor abin beni 20 dk yetisririr o bir köprünün sonunda ben bir köprünün sonunda hadi hayırlısı 😀
Ya sizin orda annenin de evi varmış benim annem erken gelse gelse 1 hafta önce gelir o da işte nasip 😂

Tüm sayfalar yüklendi.