Sezeryan olan arkadaşlar bakabilirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan Sezeryan olan arkadaşlar bakabilirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 785 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olan arkadaşlar bakabilirmi
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba.. bn geçen hafta doktora gittigim zaman 2 hafta sonra gel sezeryan için gün verbilirim demişti ama bn 3 hafta sonraya randevu buldum o zmnda 37+4 olucam Allah nasip ederse🤲 acaba yetisirmi duyduğum kadarıyla kan idrar aliniyomus anestizeden gün aliniyomus flan süreç nasıl oluyo yardımcı olur musunuz günü doktormu belirliyo anestezimi yoksa kan sonucuna goremi anestezi karar veriyo lütfen biraz aydınlatın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba.. bn geçen hafta doktora gittigim zaman 2 hafta sonra gel sezeryan için gün verbilirim demişti ama bn 3 hafta sonraya randevu buldum o zmnda 37+4 olucam Allah nasip ederse🤲 acaba yetisirmi duyduğum kadarıyla kan idrar aliniyomus anestizeden gün aliniyomus flan süreç nasıl oluyo yardımcı olur musunuz günü doktormu belirliyo anestezimi yoksa kan sonucuna goremi anestezi karar veriyo lütfen biraz aydınlatın
Canım oncelikle sağlıklı bi doğum olur inşallah 🙏 sezeryan gününe Dr karar verir bı kaç gün öncesinden kan tahlillerin yapılır sonucuna göre anesteziye gidersin. Bunlarin zamanı hastaneye göre değişiyor. Devletse eğer yoğunluktan dolayı 1 hafta öncesinde yapılabilir özelde daha hızlı yapılıyor bu işlemler.

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bna dr gün vermişti ztn o tahliller 1 2 günde çıkıyor bn hepsini bir günde halletmiştm 38+5 fln da alır dr

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Canım oncelikle sağlıklı bi doğum olur inşallah 🙏 sezeryan gününe Dr karar verir bı kaç gün öncesinden kan tahlillerin yapılır sonucuna göre anesteziye gidersin. Bunlarin zamanı hastaneye göre değişiyor. Devletse eğer yoğunluktan dolayı 1 hafta öncesinde yapılabilir özelde daha hızlı yapılıyor bu işlemler.
Allah razi olsun 🤲 o zmn yetismeyebilirmi kan idrar fln gün içinde cikiomu acaba

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim yazdiklarinin hepsi doğru olsun canını sıkma ne kadar anne karnında kalırsa bebek o kadar iyi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Allah razi olsun 🤲 o zmn yetismeyebilirmi kan idrar fln gün içinde cikiomu acaba
Sabah erken saatte verirsen öğleden sonraya çıkmış olur. Yogunluğa göre ya aynı gün yada ertesi günüde anesteziye gidersin. İnşallah sağlıklı bi doğum olur.🙏

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben iki sezeryan oldum o gün içinde sancı olunca direk aldılar test 2 saat içinde yapıldı

birprensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebek içeride ne kadar kalırsa o kadar gelişir bence hiç sorun etmeyin. Ben miad aşımı ile gittim. Bazı bebekler için 1 haftayı bırakın 1 gün dahi çok mühim.

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 ay önce oldum cnm gittiğim gün tahlil yaptı sonuçlar bana gelicek zaten hafta doğuma gel dedi gittim oldu

Tüm sayfalar yüklendi.