Sezeryan olanlar baka bilirmi lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Sezeryan olanlar baka bilirmi lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,686 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olanlar baka bilirmi lutfen
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)
Evet canim haklisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok gulum bende doktora o yuzden getmiyorum zaten eseblerimi sakinlewdirmek ucun ilac yazacaq amma bebeyime cok zararli o yuzden katlanmaliyim😣😣belkede seninle konuwtuklarimdi beni uzen eseb eden weyler ne biliyim tamam canim neskafe icmeye caliwirim
😊

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Geniş olsun canım bende sezeryan oldum kusmw olmadı başağrısı da olmadı Nescafe de hiç içmedim sen icebiliyorsan iç ben kahveyi normalde içemiyorum basım donuyo ama bende yaram çok beni perişan etti bir ay hiç kalkamiyordum kolay değil işte amaliyat
Ben 3. Gün ayağa kalktım 5. Gün temizlik yaptım😏ama mecburdum kimsem yoktu

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sezeryan oldukdan sonra kusdunuzmu hic narkozu ben kusmadim eseblerim cok gergin nedendir bilmiyorum bebeyim uyumak bilmiyor deliricem agliyorum yuxusuzmu kaliyorum narkozumu kusmadim neden boyle oldum cok gergin cok stresliyim bildiyim kadariyla belden vurulan iyne kusulmur dimi ya onu qaytarmak lazimiydi bilmiyorum off bawim cartlayacak
Bende hic kusmadim bunun icin uzulme benide igneyle belaltimi uyusturdular ..canim uykusuzluk oluyo yardimci olanin yokmu dinlen bebisin uyudugunda sende uyu lutfen saglicakla buyut gecmis olsun

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sezeryan oldukdan sonra kusdunuzmu hic narkozu ben kusmadim eseblerim cok gergin nedendir bilmiyorum bebeyim uyumak bilmiyor deliricem agliyorum yuxusuzmu kaliyorum narkozumu kusmadim neden boyle oldum cok gergin cok stresliyim bildiyim kadariyla belden vurulan iyne kusulmur dimi ya onu qaytarmak lazimiydi bilmiyorum off bawim cartlayacak
Ben kusan gördüm sezeryanla doğuranlar da narkozun etkisi olabilir

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Ben kustum canım basagrisi olmadı çok şükür

Nes1234

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki kere oldum sezeryanla kusmadim ama Nescafe çok önemli baş ağrısı stresi tek o aliyo. Bı günler geçecek sabırlı ol ben 4 ay neredeyse hiç uyumadım. Uykusuzluk tek problem olsun ama geçti gitti bebeğin bir daha bu kadar minnak ve sana bağlı olmayacak sana çok ihtiyacı var ve inan sen tahmin edemeyeceğin kadar güçlüsun aslinda

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Cok tewekur ederik canim ilaham verdiyin icin inwallah bi an once duzelir gecer diye umud ediyorum ♥️😘
Ben iki kere oldum sezeryanla kusmadim ama Nescafe çok önemli baş ağrısı stresi tek o aliyo. Bı günler geçecek sabırlı ol ben 4 ay neredeyse hiç uyumadım. Uykusuzluk tek problem olsun ama geçti gitti bebeğin bir daha bu kadar minnak ve sana bağlı olmayacak sana çok ihtiyacı var ve inan sen tahmin edemeyeceğin kadar güçlüsun aslinda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar