SEZERYAN OLANLAR BAKIN LÜTFEN

• Konbuyu başlatan Kubrayldzz
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubrayldzz tarafından oluşturulan SEZERYAN OLANLAR BAKIN LÜTFEN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,104 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı SEZERYAN OLANLAR BAKIN LÜTFEN
Konbuyu başlatan Kubrayldzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay
K

Kubrayldzz

Guest
Sezeryan olmak istiyorum fakat cevremdekiler çok korkutuyor çocuğunu kucağına alamazsın yarım insan olursun iz kalır vs. Söylentiler normal dogumdanda çok korkuyorum lütfen olan hanimlar baksınlar ??😞😞

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olmak istiyorum fakat cevremdekiler çok korkutuyor çocuğunu kucağına alamazsın yarım insan olursun iz kalır vs. Söylentiler normal dogumdanda çok korkuyorum lütfen olan hanimlar baksınlar ??😞😞
Canım sezeryan oldum ben çocuğumu kucağıma aldım yarım insan falanda olmadım dikiş izimde bir karış kadar🤦‍♀️önemli olan senin ne istediğin nasıl hissettiğin bırak milleti önemli olan sensin ama sezeryan yapmış biri olarak eğer herhangi Bi engell yoksa normal dogum yapmaya çalış daha sağlıklı oluyor derim hakkında hayırlısı olsun

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hiç korkulucak bişey yok bn oğlumda ilk hemen ayağa kalktım hiç yatmadım bakanım yoktu kalktım kendi işimi k nfim yaptım düşün kolay yani anlican şimdi 30 haftalık hamileyim oğlum 3 yaşında mecburen bna gene yatak gizukmuyo gene kalkar işimi yaparım Allah'ın izniyle bı az uzun oldu ama inan kotkulucak hiç bişey yok cnm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle korkulacak bişey yok ben ki hep normal doğum istedim son anda sezeryan oldum biraz ağrısı oluyor ama dayanılmıcak gibi değil 1 hafta da kendime geldim bebeğimi hemen kucağıma aldım etrafın ne dediği önemli değil senin ne istediğin önemli vücudunu en iyi sen tanıyorsun. İnşallah sağlıklı bi doğum olur 🙏🏻

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂daha neler gerçekten kadın milleti iyice şaşırdı biri sezeryanı biri normal doğumu 😂😂😂dinleme cnm sezeryan da doğum şekli normal de öyle bişey olsa kimse doğum yapmaz

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Canim inan sezaryan daha kolay ben sezaryanda oldum normal dogumda oldum normal dogumda daha kotu oldum normal dogum bebek çıkınca rahatlıyorsun ve ağrın yok sezaryanda doğum esnasında ağrın yok ama sonra oluyor ama imkanın varsa normal ol derim

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumsa eğer normal olmanı tavsiye ederim 3 sezaryen geçirdim mecbur olarak ama yarım felan olmuyoruz valla taş gibiyiz 😂 ama dediğim gibi her zaman normal doğumu övuyorlar iz kalıyor illaki kesip alıyorlar yani ama korkulacak hiçbir şey yok canım hayirlisiyla al kucagina inşallah 😘

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Niye ne alakası var mış tamm bacakların belli bir saate kadar uyuşuk oluyır ama oda açılıyor sen kendini çocuğunu düşün onları boşver gayet de rahat alabilirsin çocuğunu bel üstün uyuşuk olmuyor de bir daha öyle dediler mi

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkulacak bir şey yok bende sezeryan oldum . Doğumdan da çıktım dakikalar içinde bebeğimi giydirip getirdiler yanıma hiçte bir şikayetim olmadı . İz falanda kalmadı doktor zaten krem falan veriyor kullanırsan eğer faydasını görürsün . İyiki de sezeryan olmuşum dedim. Sende hiç korkma sağa sola da kulak asma.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkulacak bir şey yok bende sezeryan oldum . Doğumdan da çıktım dakikalar içinde bebeğimi giydirip getirdiler yanıma hiçte bir şikayetim olmadı . İz falanda kalmadı doktor zaten krem falan veriyor kullanırsan eğer faydasını görürsün . İyiki de sezeryan olmuşum dedim. Sende hiç korkma sağa sola da kulak asma.
Aynen kremler faydalı bende kullandım

Tüm sayfalar yüklendi.