SEZERYAN OLANLAR BAKIN LÜTFEN

• Konbuyu başlatan Kubrayldzz
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubrayldzz tarafından oluşturulan SEZERYAN OLANLAR BAKIN LÜTFEN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,105 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı SEZERYAN OLANLAR BAKIN LÜTFEN
Konbuyu başlatan Kubrayldzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar cahilce bir düşunce yarim insan olmak nedir ya ,ben zorunlu sezeryan olcam ,ilk hamileligimde zorunlu sezeryandı erken dogum ve bebek tersti ,suan ise 9 cm lik rahim agzinda miyom var normal dogum imkansız dedi ve erken dogum riskim cok yuksek..saglikla sihatlee kurtulmak nasip olsun gerisii boş..ilk doğumumda 2.gun evime geldim yemegimi bile yaptım ayaktaydım ,ne agrim oldu nede sancım, yeterki Rabbim yardım etsin sanki normal dogumun riski ve zorluğu yok,herkesin vucudu bünyesii aynı değil, bu konuda kimseye söz hakkı dahi vermeyin saçma sapan düşüncelerini söyleyen kişi kendine saklasın cnm ,saglikla sihatle hayirli dogumlar nasip olsun...

Melike25

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olmak istiyorum fakat cevremdekiler çok korkutuyor çocuğunu kucağına alamazsın yarım insan olursun iz kalır vs. Söylentiler normal dogumdanda çok korkuyorum lütfen olan hanimlar baksınlar ??😞😞
Ne alakasi var yarım insan nasil oluyomussun ne kadar cahil konusuyolar doktor neyi oneriyosa mecbur ya sezeryan ya normal olucaksin hic biseyi kafana takma akisina birak hepsine de kulagini tıka normalde sezeryandan da Allah yardim ediyo korkma

Fatmai

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olmak istiyorum fakat cevremdekiler çok korkutuyor çocuğunu kucağına alamazsın yarım insan olursun iz kalır vs. Söylentiler normal dogumdanda çok korkuyorum lütfen olan hanimlar baksınlar ??😞😞
Bu üçüncü olcak hiç korka her insan bir deyil ilk gün ağrın aliyo zaten ağrı kesi veriyorlar. Zamanla gececek

K

kubragk

Guest
Valla canım bende mecbur sezaryan oldum ama hiçte yarım insan olmadım tamamen saçmalamışlar sana benim sadece iğne yapıldığında uyuşmam olmadı tamamen uyuttular gözümü açtığımda da odadaydım bebeğimi de aldım kucağıma iz de öyle çok belirgin olmuyor zaten bende de bir karış kadar falan iz var ve inan zamanla sadece çizgi gibi kalıyor orası hiç korkma millete de kulak aşma gerçekten ya moral verip destek olmaları gerekirken saçmalıklarına bak ya

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yarım insan lafına ne kadar sınır oluyorum ya ben iç kanama geçirdim 36 da doğurdum çocuğum yoğun bakımdaydi onu görmek için sabırsızlanıyordum doktor 6 saat kalkamazsin dedi ben 4 saat sonra kendim kalkıp yoğun bakımın kapısına kadar yurumustum tabi doktor görünce bayabi kalayladi ama görüp geri yatağa gittim ikincide sezeryanla olucak şimdi hiç endişem yok evet gülmek dik durmak kalkmak ilk üç gün zor ama sonra geçiyor

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldüm cnm çok şükür on dk bebeğimi verdiler 20 dknsonra ben çıktım toplam yarım saat suruyo ilk bir hafta normal olarak elimiz kesilse bile agiriyo yani bu normal doğum içinde geçerli elbette ağrın olur ama öyle olucek gibide deil bol bol neskafee iç doğumdan hemen sonra belinden tek iğne vur iğneyi vururken bile inan sırtıma hissetmedim bile korkma izide bir yıl icinde beyazliyo ufak bir çizik külot izasinda korkma

Tüm sayfalar yüklendi.