Sezeryan olurken eş içeri alan hastane var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Sezeryan olurken eş içeri alan hastane var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,029 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sezeryan olurken eş içeri alan hastane var mı
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Eşinize test yapılıyor zaten herşey olumlu olursa içeri girebiliyor ama yalnız özel hastaneler alıyor
Bizde sadece gebelere test yapılıyo bi gün önceden eşe izin vermiyorlar eskiden alıyorlardı hastaneye göre değişiyor sanırım şimdi eşimi doğumda düşündüm de benimki bayılır herhalde

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim gittiğim hastane alıyor canım ama uzaktaymışsın doğumdan bir gün önce test veriyoruz hem ben hem eşim verecek bir kişi şartı ile yanınızda oluyor pandemi olması ziyaretçi de kabul ediyorlarmıştı ama kısmet işte

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğuma zaten girerlerse sıkıntı büyük 🤣🤣🤣🤣 okadar bağırmaya zaten benim eşim dayanamaz veleddalin amin 🤣🤣🤣 adam benim çığlıklarımı kapının önünde duyduğu halde kendine gelemedi🤣 tabi çığlıklar 13 saat olunca 🤣🤣 eğer doktor ikinciye sezeryan derse bende çok istyorum ama girmesini

Tüm sayfalar yüklendi.