Sezeryan sonras覺 璽det

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ssssibel taraf覺ndan oluturulan Sezeryan sonras覺 璽det bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 754 kez g繹r羹nt羹lenmi, 29 yorum ve 2 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Sezeryan sonras覺 璽det
Konbuyu balatan Ssssibel
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan 襤ki prensin melei

Beg羹m

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
21 Ocak 2021
Merhaba k覺zlar birey merak ediyorum alt覺 ayl覺k bir olum var benim sezeryanla doum yapt覺m hala adet olmad覺m ba覺na gelen var mi?
Onun sezeryanla alakas覺 yok can覺m yaa doumdan sonraki ay regl olanda var 1 sene olmayanda var bi doktora git rutin bir muayene ol zaten 6 ayda bir gitmek gerekiyor o zaman regl olmad覺覺n覺 da belirtirsin

Oya n覺zam

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
1 Mart 2022
Merhaba k覺zlar birey merak ediyorum alt覺 ayl覺k bir olum var benim sezeryanla doum yapt覺m hala adet olmad覺m ba覺na gelen var mi?
Ben 19 Eyl羹lde sezeryanla dogum yapt覺m ayn覺 gun kanamam geldi can覺m baz覺lar覺nda gec oluyur gal覺ba ben覺m ablamda 7ay sonra olmustu adet

Okyanusg羹l羹

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
11 Ekim 2021

Rukiye27

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
24 Austos 2022
Bende sezeryanla doum yapt覺m uan olum bir ya覺nda ben bir ayl覺k felandi hasta oldum kimisi bir sene olmazm覺 benim mesela 10 g羹n gecikmem olurdu rahim ancak kendine geliyormu 繹yle diyorlar can覺m

襤ki prensin melei

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
21 Temmuz 2022
Cnm.bende sezeryan oldum bnm de 2 3 geldi sonra durdu baya bi gelmedi sonra gelmeye balad覺 doumdan sonra d羹zensiz oluyor benmki gelmeye balad覺 ama leke gibi geldi sonra yine araliklar la durdu ben sordum doktora normal dedi ama eer gelmiyorsa takip et can覺m bi kad覺n douma git sonra sknti cekme sonra

T羹m sayfalar y羹klendi.