Sezeryan sonrası âdet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ssssibel tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası âdet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,520 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası âdet
Konbuyu başlatan Ssssibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prensin meleği

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar birşey merak ediyorum altı aylık bir oğlum var benim sezeryanla doğum yaptım hala adet olmadım başına gelen var mi?
Onun sezeryanla alakası yok canım yaa doğumdan sonraki ay regl olanda var 1 sene olmayanda var bi doktora git rutin bir muayene ol zaten 6 ayda bir gitmek gerekiyor o zaman regl olmadığını da belirtirsin

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar birşey merak ediyorum altı aylık bir oğlum var benim sezeryanla doğum yaptım hala adet olmadım başına gelen var mi?
Bende sezeryanla doğum yaptım şuan oğlum bir yaşında ben bir aylık felandi hasta oldum kimisi bir sene olmazmış benim mesela 10 gün gecikmem olurdu rahim ancak kendine geliyormuş öyle diyorlar canım

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank
Cnm.bende sezeryan oldum bnm de 2 3 geldi sonra durdu baya bi gelmedi sonra gelmeye başladı doğumdan sonra düzensiz oluyor benmki gelmeye başladı ama leke gibi geldi sonra yine araliklar la durdu ben sordum doktora normal dedi ama eğer gelmiyorsa takip et canım bi kadın doğuma git sonra sknti cekme sonra

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar