Sorum var Sezeryan sonrası doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde baby mom tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 216 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası doğum
Konbuyu başlatan baby mom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Salam qizlar dunen axsamdan qarnimin icinde qəribə agri var aybaşı zamani yungulvari olan agri kimidi ama şiddətli deyil.hekimim dedi progesteron dermanin dozasin artdir.hemde ilk usaq keyser olub deye indi deri dartildiqca agri ola biler
Bilmek isteyirem kimdese keyserden(sezeryandan)sonraki hamilelikdə qarninda agri olub?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Salam qizlar dunen axsamdan qarnimin icinde qəribə agri var aybaşı zamani yungulvari olan agri kimidi ama şiddətli deyil.hekimim dedi progesteron dermanin dozasin artdir.hemde ilk usaq keyser olub deye indi deri dartildiqca agri ola biler
Bilmek isteyirem kimdese keyserden(sezeryandan)sonraki hamilelikdə qarninda agri olub?
Ben sezeryan sonrası gebe olmadığım için bilmiyorum canım bilgisi olan arkadaşlar yazıcaktir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben sezaryandan 15 ay sonra gebe kaldım canım ama bende öyle ağrı olmadı şuan 24 haftalığım hala kese yerinde yani dikiş yerinde ağrı olmuyor. Ama yengemde olmuştu baya hemde

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kişiden kişiye göre değişiyor bence bünye meselesi

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah bir sorun olmaz 3yil gecmis sezeryanımdan dinlenince geciyor ağrısı ayağa kalkdigimda yeniden devam ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar