Sezeryan sonrası ilk adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası ilk adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,388 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Sezeryan sonrası ilk adet
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan olalı 4ay oldu ilk adetim biraz farklıydı ilk gün lekelenme oldu aşırı kötüydüm ikinci gün kesildi sonraki üç dört gün aynı şekilde sadece lekelenme oldu bı pedi doldurmayacak kadar az oldu sizce bu normal mi?🤔🤔bundan sonraki adetim de bu şekilde mi olur bilginiz varsa yazabilir misiniz şimdiden teşekkürler ❤️❤️☺️
Canım kişiden kişiye değişir mesela benim 31 gün kanamam olur ondan sonra düzene geçiş yapar yani 28 günde bir olurum annem ve ablam da böyle değil annem ablamı doğum yaptıktan sonra hiç adet görmeden bana hamile kalmış 😁🥰😊

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım kişiden kişiye değişir mesela benim 31 gün kanamam olur ondan sonra düzene geçiş yapar yani 28 günde bir olurum annem ve ablam da böyle değil annem ablamı doğum yaptıktan sonra hiç adet görmeden bana hamile kalmış 😁🥰😊
Ayy çok şaşırdım adet olmadan da hamile kaliniyomus demekki🤭ya benim de bu şekilde olunca üzülüyorum namazım orucum kaldı bide biraz biraz geliyo öbür gün hiç yok ondan sonra ki gün yine leke oluyo anlamadım ya🥴 normal doğumda böyle olmamıştım eskisi gibi olmuştu adetim duzenliydi ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

31gun kanama da çok ya benim bı on gün gün böyle olacak sanırım bari sonraki ay düzene girse 🥴

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy çok şaşırdım adet olmadan da hamile kaliniyomus demekki🤭ya benim de bu şekilde olunca üzülüyorum namazım orucum kaldı bide biraz biraz geliyo öbür gün hiç yok ondan sonra ki gün yine leke oluyo anlamadım ya🥴 normal doğumda böyle olmamıştım eskisi gibi olmuştu adetim duzenliydi ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

31gun kanama da çok ya benim bı on gün gün böyle olacak sanırım bari sonraki ay düzene girse 🥴
İnşallah düzene girer canım 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar