Sezeryan sonrası ilk adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası ilk adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,417 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Sezeryan sonrası ilk adet
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Anladım canım 🥰benim kilom öyle çok yok 70kiloyum da boyum var🥰azıcık göbek var oda sinir bozucu ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hiç pansuman filan yaptırmadım canım
Ya ne güzel canım gider gider bebek hareketlwnsin bir gider vAlla kalmaz bende açılma oldu çok az kanama sezeryan da ama istemdm yaptrmdm yatmadm dinlenmdm ondan öyle oldu

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ya ne güzel canım gider gider bebek hareketlwnsin bir gider vAlla kalmaz bende açılma oldu çok az kanama sezeryan da ama istemdm yaptrmdm yatmadm dinlenmdm ondan öyle oldu
Ayy o halinle nasıl dinlenemedim🙄 sezeryan çok kötü felçli gibiydim sanki hele başımın ağrısını sorma kafayı yedim resmen 🙄 çok kötüydü vallahi çok
Normal doğum da eve geldim iş yaptim gidip geldim hiç yatağa girmedim bile ya

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ayy o halinle nasıl dinlenemedim🙄 sezeryan çok kötü felçli gibiydim sanki hele başımın ağrısını sorma kafayı yedim resmen 🙄 çok kötüydü vallahi çok
Bende normal doğum da iş temizlik yemek bulaşık bir sürü şey yaptım ama sezeryan çok kötüydü aynen öyle aynı felçli gibiydi ilk gün gece iyi oldum tek dolandım tutunarak bebeğim hastaydı onu düşünmekten dinlenme vs hiç aklıma bile gelmedi gerçekten

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar sezeryan olalı 4ay oldu ilk adetim biraz farklıydı ilk gün lekelenme oldu aşırı kötüydüm ikinci gün kesildi sonraki üç dört gün aynı şekilde sadece lekelenme oldu bı pedi doldurmayacak kadar az oldu sizce bu normal mi?🤔🤔bundan sonraki adetim de bu şekilde mi olur bilginiz varsa yazabilir misiniz şimdiden teşekkürler ❤️❤️☺️
selam canim dogumnan sonra adetde duzensizlikler oluyor bendende dogumnan sonra 5 ay kanamam az geliyordu simdi cok geliyor

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynı ben yaa bende normal doğum yaptım Mart ayıydı eve geldim balkon yıkadım daha 24 saat olmamıştı doğum yapalı alt komşu gördü balkonda beni doğurdun mu dedi gobusumu görmeyince☺️ evet dedim ne zaman dedi dün dedim aaaa kız sırtına birşey alsana dedi ilk gebeligim olduğu için HİÇ Bir şeyde bilmiyorum saf saf çıkmış balkon yıkadım tişört ile 🤣🤣🤣

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kalbinden rahatsızdı canım doğumdan sonra ameliyat oldu
Ay canım ya çok zor Allah yardımcın olsun inşallah şimdi nasıl peki durumu

Aynı ben yaa bende normal doğum yaptım Mart ayıydı eve geldim balkon yıkadım daha 24 saat olmamıştı doğum yapalı alt komşu gördü balkonda beni doğurdun mu dedi gobusumu görmeyince☺️ evet dedim ne zaman dedi dün dedim aaaa kız sırtına birşey alsana dedi ilk gebeligim olduğu için HİÇ Bir şeyde bilmiyorum saf saf çıkmış balkon yıkadım tişört ile 🤣🤣🤣
🤩🤩Ama sezeryan öyle olmuyo işte her tarafın kırılmış gibi sanki felç olmuşsun 🙄🙄 bebeğimi bile emziremiyodum başımın ağrısından gozlerimi acamiyodum durmadan ağlıyordum🥲
Çok kötüydü.kaynamam bı hafta kaldı gitti annem de iki gün kaldı gitti🙄kaldım bı başıma büyük oğlum da bı buçuk yaşında yenidoğan bı bebekle bı başıma kaldım ağrılarım halen çok off🤲 şükür atlattım rabbim kimseyi darda birakmasin inşallah canım insan anne olunca olgunlasiyo herşeyin üstesinden gelmeye calisiyo ekstra bı güç topluyor sanki🤩🤩

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ay canım ya çok zor Allah yardımcın olsun inşallah şimdi nasıl peki durumu

🤩🤩Ama sezeryan öyle olmuyo işte her tarafın kırılmış gibi sanki felç olmuşsun 🙄🙄 bebeğimi bile emziremiyodum başımın ağrısından gozlerimi acamiyodum durmadan ağlıyordum🥲
Çok kötüydü.kaynamam bı hafta kaldı gitti annem de iki gün kaldı gitti🙄kaldım bı başıma büyük oğlum da bı buçuk yaşında yenidoğan bı bebekle bı başıma kaldım ağrılarım halen çok off🤲 şükür atlattım rabbim kimseyi darda birakmasin inşallah canım insan anne olunca olgunlasiyo herşeyin üstesinden gelmeye calisiyo ekstra bı güç topluyor sanki🤩🤩
Sağol canım benim Allah razı olsun doğdu 3 günü açık kalp ameliyatı oldu 6 günü kaybettim oğlumu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar