Sorum var Sezeryan sonrası korse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal🌼 tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası korse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 825 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası korse
Konbuyu başlatan Hilal🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 10 gün oldu sezeryan doğum yaptım doktorum 1 hafta geçsin korse takabilirsin dedi ama daha sancısı fln da geçmedi korkuyorum hani şimdi taksam rahat edebilirmiyim sancı çoğalır mı baskı yapar mı nasıl olur bilginiz varmı sizce ne yapayım az daha beklesem mi
O doktorun nasıl doktor ya korse kullanımı 3. Aydan sonra izin veriliyor kuzum . Nasıl riske atıyor senin bağırsaklarını vs en azından 1 ay geçmesibş bekle öyle tak cnım korse baya sıkı bir şey bağırsaklarında zarar verir Allah korusun

H

Hhlial

Guest
O doktorun nasıl doktor ya korse kullanımı 3. Aydan sonra izin veriliyor kuzum . Nasıl riske atıyor senin bağırsaklarını vs en azından 1 ay geçmesibş bekle öyle tak cnım korse baya sıkı bir şey bağırsaklarında zarar verir Allah korusun
Ya canım valla bilmiyorum ama işte daha iyileşmeden bana da garip geliyor birde hafif iltihaplanma var kesikde

H

Hhlial

Guest
Ya canım valla bilmiyorum ama işte daha iyileşmeden bana da garip geliyor birde hafif iltihaplanma var kesikde

Hilal🌼

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktora göründün mü intihap için canım ihmdk etme. Korseyide takma onun yerine korse tamama kadsr ince bir şal ile karnını sar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 10 gün oldu sezeryan doğum yaptım doktorum 1 hafta geçsin korse takabilirsin dedi ama daha sancısı fln da geçmedi korkuyorum hani şimdi taksam rahat edebilirmiyim sancı çoğalır mı baskı yapar mı nasıl olur bilginiz varmı sizce ne yapayım az daha beklesem mi
Kuzum 1 hafta geçti ise tak bence

Hilal🌼

Kayıtlı Üye
rank
Doktora göründün mü intihap için canım ihmdk etme. Korseyide takma onun yerine korse tamama kadsr ince bir şal ile karnını sar
Görünmedim canım da gidemeyince aradım artık fucidin krem iyi geliyormuş onu yapıyoruz ama yavaştan geliyo kendine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 1 hafta geçti ise tak bence
Canım valla sancılarım var diye daha korkuyorum aslında nasıl yapabilirim diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Görünmedim canım da gidemeyince aradım artık fucidin krem iyi geliyormuş onu yapıyoruz ama yavaştan geliyo kendine
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım valla sancılarım var diye daha korkuyorum aslında nasıl yapabilirim diye
Valla kuzum sen bilirsin ama sonuçta takmasanda sancın var taksan daha iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.