Sorum var Sezeryan sonrası normal mi? Sezeryan mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sudem2121 tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası normal mi? Sezeryan mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 340 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası normal mi? Sezeryan mı?
Konbuyu başlatan sudem2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar 32 haftalık gebeyim..ikinci gebeliğim.ilk gebeliğim 6 yıl önce sezeryan oldum.. acaba devlet hastahanesinde 2.doğum normal mi yoksa sezeryan mı olur fikriniz ne ?
Canim kolay kolay normal yapmıyorlar sezeryan dan doktorunu bulman lazım herkeste yaptırmıyor sizin için en hayırlısı ne ise o olsun cnm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Mrb arkadaşlar 32 haftalık gebeyim..ikinci gebeliğim.ilk gebeliğim 6 yıl önce sezeryan oldum.. acaba devlet hastahanesinde 2.doğum normal mi yoksa sezeryan mı olur fikriniz ne ?
merhaba canim 8 yil önce bende sezeryan olmuştum ve tekrar hamile kaldim 2. Ye acikcasi normal dogum düşünmüştüm bunu araştırmaya basladim devlet hastaneinde bir tane doktora gitmistim ve bu durumu danışmıştım bana riks almadiklarini söyledi açıkçası özelde kendi doktoruma bahsettim oda olabileceğini söyledi yanliz ben cesaret edemedim ve gene sezeryan doğum yaptım yani benim bildigim devlette yapmıyorlar ama ozelde yapılabiliyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İki gebelik arası 6 yıl da senin vücudun elverişli ise sende istiyorsan normal doğum neden olmasın. Tabi bu durumu destekleyen doktoru bulman lazım genelde risk almamak ya da uğraşmamak için genelde ilk sezeryansa hemen ikinci de öyle olmalı mantığı var doktorların genelinde. Araştırıp öyle doktor seçimi yap derim

Kuzum sağlıkla kucağına almak nasip olsun. Bende aynı durumdayım devlet hastaneleri Sezeryanı tekrar ediyor özellerinde çoğu aynı şekilde ama bazı özel hastanelerde doğal doğumu destekleyen ve bu konuda özellikle teşvik eden doktorlar var senin sezeryaninim üzerinden yeterli zaman geçmiş özel hastanede normal doğumu destekleyen bir doktor bulursan kolaylıkla normal doğum yapabilirsin çevremde arası 3 4 yıl olan anneler var ssvd yapan. İstanbul'da benim kendi doktorum var özellikle normal doğumu destekleyen ve çok içten samimi bir doktor istersen tavsiye ederim

sudem2121

Kayıtlı Üye
rank
İki gebelik arası 6 yıl da senin vücudun elverişli ise sende istiyorsan normal doğum neden olmasın. Tabi bu durumu destekleyen doktoru bulman lazım genelde risk almamak ya da uğraşmamak için genelde ilk sezeryansa hemen ikinci de öyle olmalı mantığı var doktorların genelinde. Araştırıp öyle doktor seçimi yap derim
Nedense devlet doktorlarını anlamıyorum özel hastahanelerde doktorluk yapınca hastalara özen gösteriyorlar ama devlet hastahanesine gelen hastalarını umursamıyorlar..halbuki ikisi de gebelik konusunda eşit davranmaları lazım..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sağlıkla kucağına almak nasip olsun. Bende aynı durumdayım devlet hastaneleri Sezeryanı tekrar ediyor özellerinde çoğu aynı şekilde ama bazı özel hastanelerde doğal doğumu destekleyen ve bu konuda özellikle teşvik eden doktorlar var senin sezeryaninim üzerinden yeterli zaman geçmiş özel hastanede normal doğumu destekleyen bir doktor bulursan kolaylıkla normal doğum yapabilirsin çevremde arası 3 4 yıl olan anneler var ssvd yapan. İstanbul'da benim kendi doktorum var özellikle normal doğumu destekleyen ve çok içten samimi bir doktor istersen tavsiye ederim
Devlet doktorları ilgilenmiyor, özel doktorlar ise bütçemizi sarsıyor resmen.. ben deprem bölgesinden memleketimden başka şehire gitme zorunda kaldım.. başka şehirdeyim şuan ailem gebelikten dolayı doğuma kadar beni deprem bölgesinde yalnız bırakmak istemiyor.. Ve 2 aydır burdaki devlet hastahanesinde gebelik kontrolü için randevu bulamıyorum..özele gitmek için ise açıkçası bütçem zorluyor beni.. ne yapacağımı şaşırdım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Nedense devlet doktorlarını anlamıyorum özel hastahanelerde doktorluk yapınca hastalara özen gösteriyorlar ama devlet hastahanesine gelen hastalarını umursamıyorlar..halbuki ikisi de gebelik konusunda eşit davranmaları lazım..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlet doktorları ilgilenmiyor, özel doktorlar ise bütçemizi sarsıyor resmen.. ben deprem bölgesinden memleketimden başka şehire gitme zorunda kaldım.. başka şehirdeyim şuan ailem gebelikten dolayı doğuma kadar beni deprem bölgesinde yalnız bırakmak istemiyor.. Ve 2 aydır burdaki devlet hastahanesinde gebelik kontrolü için randevu bulamıyorum..özele gitmek için ise açıkçası bütçem zorluyor beni.. ne yapacağımı şaşırdım
Haklısın devlet hastanelerinde yoğunluktan dolayı her hastaya 5 dk bile ayırmaları zor bu durum onları haklı cikarmaz tabi hastayı bilgilendirip tatmin etmeleri lazım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım benim bildiğim kadarıyla devlet Hastanesi'nde ssw'de yapılmıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar