Sorum var Sezeryan sonrası sarkan gobek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinoplu tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası sarkan gobek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,872 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası sarkan gobek
Konbuyu başlatan Sinoplu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah kuzum ya telefon aldı eşim yeni telefona uygulamayı bir türlü yükleyemedim sonra oğlan hastalandı üst üste kız durmaz oldu bir giremedim sen ne yaptın canım nasılsın 🥰
Yaa ilk hayırlı olsun kuzum . 2 olarak geçmiş olsun paşa nasıl şimdi desene hanımefendi yaramaz olacak.bizde şükür iyiyiz 35+4 olduk bugün kontorl var bakalım ne diyecek doktorumuz 🤭🤭

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ilk hayırlı olsun kuzum . 2 olarak geçmiş olsun paşa nasıl şimdi desene hanımefendi yaramaz olacak.bizde şükür iyiyiz 35+4 olduk bugün kontorl var bakalım ne diyecek doktorumuz 🤭🤭
İnan ilk sana baktım dedim acaba doğurdu mu bu kız diye neyse yetişmişim doğuma😅😅 sağol canım oğlan da iyi kızda tam bir cadı körler sağırlar birbirini ağırlar 😅😅😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnan ilk sana baktım dedim acaba doğurdu mu bu kız diye neyse yetişmişim doğuma😅😅 sağol canım oğlan da iyi kızda tam bir cadı körler sağırlar birbirini ağırlar 😅😅😅
Yaa resmen herkes doğurdu 😂😂 bı ben kalmış gibiyim 😂😂 herke soruyor hala doğurmdin mi diye 😂😂 düşün tek bana uzun gelmiyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar