Sorum var Sezeryan sonrası süt

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası süt başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası süt
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar sezeryandan ne kadar zaman sonra sütünüz normal geldi?
Sezaryan sonrası süt hemen gelsin istiyorsan sık sık göğüslerini sıcak su ile yıkaman lazım. Yoksa 1 e2 güne anca düşüyor tabi bu kişiden kişiye değişir . Ben doğuma alınmadan önce hastanede olduğum için 2 gün boyunca sürekli günde 4 kez filan duşa giriyordum sıcaklardan . Doğum eder etmez sütüm gelmişti

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sezeryandan ne kadar zaman sonra sütünüz normal geldi?
Kuzum benim 3. Günü geldi ama ben elektikli süt pambasiyla sagiyordum kuvezde olduğu için ılık suyla goguslerini yıka hatta sabun kullan ben. Sabunla yikardim masaj yapardım emzir bol.bol.mastit olma icdiklerine yediklerine dikkat et kayış hoşafı iç kimyon çayı bol.su ilk günler bende süt yapmisti

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Sezaryan sonrası süt hemen gelsin istiyorsan sık sık göğüslerini sıcak su ile yıkaman lazım. Yoksa 1 e2 güne anca düşüyor tabi bu kişiden kişiye değişir . Ben doğuma alınmadan önce hastanede olduğum için 2 gün boyunca sürekli günde 4 kez filan duşa giriyordum sıcaklardan . Doğum eder etmez sütüm gelmişti
Dikiş yerime hala bakamıyorum duşa girmeye bile korkuyorum doktorlarda sabah kontrol edip sonra izin vericez dediler banyoya sabah 3 gün olucaz acaba sabah biraz artarmı?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim 3. Günü geldi ama ben elektikli süt pambasiyla sagiyordum kuvezde olduğu için ılık suyla goguslerini yıka hatta sabun kullan ben. Sabunla yikardim masaj yapardım emzir bol.bol.mastit olma icdiklerine yediklerine dikkat et kayış hoşafı iç kimyon çayı bol.su ilk günler bende süt yapmisti
Sabah bizimde 3 günümüz oluyor acaba sabah gelirmi canım ? Çok az sarı bişey çıkıyor doymadığını düşünüp üzülüyorum nomral doğumda böyle deyildi banyo yapmama dahaizin vermediler gerçi bende o kadar hazır deyilim

Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Dikiş yerime hala bakamıyorum duşa girmeye bile korkuyorum doktorlarda sabah kontrol edip sonra izin vericez dediler banyoya sabah 3 gün olucaz acaba sabah biraz artarmı?

Sabah bizimde 3 günümüz oluyor acaba sabah gelirmi canım ? Çok az sarı bişey çıkıyor doymadığını düşünüp üzülüyorum nomral doğumda böyle deyildi banyo yapmama dahaizin vermediler gerçi bende o kadar hazır deyilim
Gelir kuzum sen stres yapma eve gittiginde sürekli sagmaya çalis emdikçe cogalacaktir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
D

Bwbeğini bol bol emzir canım sütün daha hızlı gelir ve dışa giremiyorsan o zaman sıcak su torbası tut sonra saat yönünde masaj yap

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar