Sorum var Sezeryan yerinde akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rubeyda tarafından oluşturulan Sezeryan yerinde akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 221 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan yerinde akıntı
Konbuyu başlatan Rubeyda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bir hafta önce doğum yaptım dün de kontrolüm vardı doktor bi problem olmadığını söyledi ama bugün farkettim ki sarımsı kokulu akıntı geliyor doktora da mesaj attım antibiyotiğe devam et yazmış acaba normal mi yaşayan var mı aranızda
Enfeksiyon kapmış dokroyn verdiğin ilacı düzenli kullan ve temiz tutmaya çalış eğer ilaç bittikten sonra yine geçmez ise tekrardan dotkora git canım geçmiş olsun . Birde kuru tutmaya özen göster

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gazlı bezle batikonla temizle canım temiz tut orayı benimde başına gelmişti benim dikislerde açılma olmuştu yanlız temiz ve kuru tutmaya özen göster

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bir hafta önce doğum yaptım dün de kontrolüm vardı doktor bi problem olmadığını söyledi ama bugün farkettim ki sarımsı kokulu akıntı geliyor doktora da mesaj attım antibiyotiğe devam et yazmış acaba normal mi yaşayan var mı aranızda
Geçmiş olsun canım

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Orası iyileşene kadqe yani o akıntı gecene kadar duş alma kuru tut

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Enfeksiyon olmuş canım kuru ve temiz tutmaya özen göster batikon ve gazlı bezle her gün pansuman yap ve doktorunun verdiği antibiyotiği kullanmaya devam et

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon sarı akıntı enfeksiyon ve batikon ile devam et o bölgeni kurumasına önem göster devamlı bebek bakarken oturduğumuz için o bölge katlanıp terliyor temiz tülbent koya bilir devamlı değişmelisin ıslanıyor çünkü geçen bir durum canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar