Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafa nın annesi

Ayşegülcandaş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sali ya ins evladima kavuşacam ama ilk sezeryanim oldugu icin cok korkuyorum kendimi kasıyorum ve kac gun yatarm szce
Canım hiç Hiç korkmana gerek yok benim de ilk Sezar yanımda en de doğum yaptım İlk çocuğu 24 Mayıs'ta doğum yaptım şu an 24-25 günlüğünüz Sezeryanda korkulacak hiçbir şey yok Sadece biraz ağrın olur yani O kadar O da olsun o kadar yani Ama hiç korktuğun kadar bir şey değil yani Allah'ın izniyle inşallah yarın kucağına alırsın Ben de senin gibi korktum Ama korkulacak bir şey yok İnan ki Allah sana o gücü veriyor O kuvveti veriyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum öncelikle Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hiç korkma bebişini kucağına aldığın an herşeyi unutursun merak etme

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sali ya ins evladima kavuşacam ama ilk sezeryanim oldugu icin cok korkuyorum kendimi kasıyorum ve kac gun yatarm szce
Canım bende salı günü sezeryan olmuşdum şimdi 25 günlük olduk nerdeyse🤗🤗ben normal doğuma gittim ama açılma ve sancım olmayınca hemen sezeryana alındım ben ikisindende korkuyorum yalan değil bide aniden sezeryan deyince heyecanım tavan yapdi ama inan korkulcak bişey yok ben bi gece yattım sadece ameliyattan sonra kendine dikkag edeceksin normal doğum gibi hemen ayağa kalkilmiyo tabi bunyeden bünyeye de değişir inşallah hayirlisyla bebegini kucağına alırsın sağlıkla sıhhatle kuzum hiç korkma Allah yardım ediyo

Mustafa nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende salı günü sezeryan olmuşdum şimdi 25 günlük olduk nerdeyse🤗🤗ben normal doğuma gittim ama açılma ve sancım olmayınca hemen sezeryana alındım ben ikisindende korkuyorum yalan değil bide aniden sezeryan deyince heyecanım tavan yapdi ama inan korkulcak bişey yok ben bi gece yattım sadece ameliyattan sonra kendine dikkag edeceksin normal doğum gibi hemen ayağa kalkilmiyo tabi bunyeden bünyeye de değişir inşallah hayirlisyla bebegini kucağına alırsın sağlıkla sıhhatle kuzum hiç korkma Allah yardım ediyo
Amin ins canm benm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma canım benimki 24 saat doldu çıktım
Ayyy ins bizde hemen cikarz kizimda evde olcak simdden mızıldanmaya baslad anne ben sensz yatamam dye

Ayyy ins bizde hemen cikarz kizimda evde olcak simdden mızıldanmaya baslad anne ben sensz yatamam dye

Tüm sayfalar yüklendi.