Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 438 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafa nın annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sezeryan oldum kilom çok onun icin enfeksiyon kapma riski çok ded dr um sezeryan korsesi takiyorum ama genede iltihap kapcak dye korkuyorm neler önerrsnz
Kac kilosunki canim kiloyla ne alakası var enfeksiyonun onu anlamadım ben ilk seseryanda 96 ikincisinde 87 kiloydum enfeksiyon da kapma dim düzenli yıkan dikiş yerin hava alsin gerekirse batigonl temizle arkadasim 130 kiloyla dogum yapti oda kapmadi endise etme canim düzenli dus al kuru tut hicbirseynolmaz ki ameliyat dan sonra antibiyotik vermedimi doktorun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar sezeryan oldum kilom çok onun icin enfeksiyon kapma riski çok ded dr um sezeryan korsesi takiyorum ama genede iltihap kapcak dye korkuyorm neler önerrsnz
Canım kiloyla enfeksiyonun alakası yok sen dikişlerini temiz tut nemli bırakma bol su iç iyileşme süreci hızlanır başka da yapılacak bişey yok

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı senin gibi oldu birZ göbeğim vardi sezeryan yerim surekli enfeksiyon kaptı bnde temiz tülbent koydum oraya nemi alsın kuru kalsin diye

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Yani kızlara katılıyorum kiloyla alakası yok canım ama acaba neden dedi? 🤔 Göbeğin dikişin üzerine mı sarkıyor canım orayı havasız ve nemli mı bırakıyor acaba öyle bir durum var mı tatlım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum yarani kuru tutmaya bak bakimini temizliğini iyi yap bişey olmaz inşallah

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Ewt cnlar göbegim dikisin üstüne
Ondan demiştir canım yoksa sadece kiloyla alakası yok. Orayı kuru tut ve antibiyotik krem vermiştir onu sür aksatmadan birde kanaman çok olmuyorsa hasta bezi takma Dr um bana iki gün anca taktırdı pede geç demişti ilk gebeligimde orayı sakın ıslak nemli bırakma demişti.

Tüm sayfalar yüklendi.