Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 300 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

gunesh

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole gittim. Doktor perşembeye kadar kendi doğmazsa duruma göre ya suni sancı ya sezeryanla doğurtucaz dedi. Ben de suni sancıdansa sezeryan olsun diyorum. Sezeryan doğum yapanlar agrıların geçmesi kaç gün sürüyor?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kontrole gittim. Doktor perşembeye kadar kendi doğmazsa duruma göre ya suni sancı ya sezeryanla doğurtucaz dedi. Ben de suni sancıdansa sezeryan olsun diyorum. Sezeryan doğum yapanlar agrıların geçmesi kaç gün sürüyor?
Suni sancıda bir şey değil ki bem de doğuma alındıpımda 24 saat suni sancı aldım bünye ve acı eşiğine bağlı biraz da gram sancıy hissetmedim sancı nst de gözüküyordu ama bende yoktu doktorlar bile şaşırmıştı sonra aniden enfeksiyon değeri yüksleince apar topar sezaryans alındım . Doğum oldu 2 saat sonra kalkıp kendim yürüdüm canım . Bana kalırsa suni sancıyı kabul et normal doğum en sağlıklıs

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
İkiside çok zor ikisinide yaşadım suni sancı maf ediyor insanı ama dogurdktn sonra herşey btiyo acı VS bşy klmıyo herşey dogurana kdr sezeryan tm tersi dogururken bşey yok herşey dogurunca başlıyor dikişler çok zorluyor ayaga kalkıp yürümek fln baya zor olmuştu bnm içn bol bol yürümn gerekiyor çünkü seçim snn tiki nasıl içine sinecekse öyle yap hyrlısı olsun hakkında

gunesh

Kayıtlı Üye
rank
Suni sancıda bir şey değil ki bem de doğuma alındıpımda 24 saat suni sancı aldım bünye ve acı eşiğine bağlı biraz da gram sancıy hissetmedim sancı nst de gözüküyordu ama bende yoktu doktorlar bile şaşırmıştı sonra aniden enfeksiyon değeri yüksleince apar topar sezaryans alındım . Doğum oldu 2 saat sonra kalkıp kendim yürüdüm canım . Bana kalırsa suni sancıyı kabul et normal doğum en sağlıklıs
Bana da doktor suni sancının coğu zaman sonu sezeryanla bitiyo yine de seçim senin dedi. Beni korkutan yaranın iyileşme süreci. Yanımda eşimden başkası olmayacak bebeğe iyi bakamamaktan korkuyorum.

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Hakinda hayırlısı olsun canım evladını sağ salim kucağına almayı nasip edsin Allah ama ben sezeryan oldum şahsen ikinci doğumum normal yapicam arada sadece 2 buçuk yıl olmasına rağmen sezeryan benim bünyeme iyi gelmedi ölümden döndüm defalarca acilik oldum 1 sende anca kendimi toparladım ama her vucudada aynı deyil bazılari 2 günü aya kalkıp işini göre biliyo sanırım bakımla ilgisi var eyer başında sana çocuğa bakacak biri varsa işin kolaylaşır yoksa perişan olur ortada kalırsın hersey rağmen en güzeli normal doğum doğduktan sonra hiç bir ağrın sızın kalmaz canım bence imkanın varsa normal doğum yap derim ben

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bu 3. Sezeryanm olucak mecburi oldu tabiki yoksa normal ilk tercihimdi bir kere kesildimi bıçak altına yattimi vücut artık eskisi gibi olmuyor en ufak rüzgarda bile cızıldiyor o sezeryan yeri... dikiş ayrı cabası, bazısı hemen toparlıyor ama benim 10 günü buluyor hele ilk 3 gün yan dönüp yatamiyrm acıdan...Rabbim en güzel doğumu nasip etsin canm

Meryem07

Kayıtlı Üye
rank
ikisini yaşamış biri olarak. normal Doğum tabi ki en sağlıksız ve hızlı toparlanırsın. sezaryanda toparlanmak bazısı 1 hafta bazısı daha fazla zamanda toparlanamıyor.en 1 ayda toparlanamamıştım. annem kaldı sonra ablamın yanına yerleştim 2 hafta da öyle o dönemi aştım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağlıkla sağ salim Allah'ım kucağına almayi nasip etsin inşallah ♥️🤲🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Suni sancının sonu sezeryana gidebilir ben sezeryanlı anne olarak ilk günden beri gurbette çocuğuma tek başıma bakıyorum bebeğimin bağışıklığı düşük olduğu için 2 günlükken hastane işimiz başladı hâlâ devam ediyor. Tamam iyileşme süreci zaman alıyor lakin Rabbim o gücü sana veriyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar