Sorum var Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 420 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Teşekkür ederim. Demin dayanılmaz agrım vardı buraya yazdım imdat ister gibi)) yürüdükten sonra biraz kendime geldim. İnşallah en kısa zamanda toparlarım
Oh çok şükür canım bol boll yürü kambur kalırsın hemde geç toparlnrsn bugün yere bakma karşıra bakarak dik yürü ismini ne koydun buarada

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Oh çok şükür canım bol boll yürü kambur kalırsın hemde geç toparlnrsn bugün yere bakma karşıra bakarak dik yürü ismini ne koydun buarada
Aynen katılıyorum, yürümek belki kalkarken çok acı veriyor ilkten baş dönmesi de olabiliyor ama gerçekten insanın vücudu açılıyor çok iyi geliyor ruhen de bedenen de.Bol bol yürüyüp bolca da su içersen hemen toparlanırsın.İlk geceyi atlattıktan sonra zaten gerisi gelir, eve gidicem o bu derken bir bakmışsın iyileşmişsin bile 😊

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Cok normal canım şuanlik ağrılar ama 1 kaç güne hafifleyecekfir hemşireler gerekli ağrı kesicileri verdiginde seni rahatlaticaktir sağ saglim büyüt yavrunu inşallah🙏🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim. Demin dayanılmaz agrım vardı buraya yazdım imdat ister gibi)) yürüdükten sonra biraz kendime geldim. İnşallah en kısa zamanda toparlarım
Bol bol yürü canım bu arada yürümek inan seni daha çabuk toplayacaktır ağrın var diye yurumekezlik yapma

Tüm sayfalar yüklendi.