Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 1313 tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 695 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Gül 1313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül 1313

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar son 25gunum kaldı hayırlısıyla. Sezeryan olacağım ağrıdan çok korkuyorum önerileriniz varmıdır

E

Elf

Guest
Ben spinal anesteziyle sezaryen olmuştum ve normal doğum yapan arkadaşımdan daha çabuk toparlanmıştım. Eğer mümkünse genel anestezi yerine spinal veya epidural tercih etmeni tavsiye ederim, sürece dahil olmak ve bebeğini doğar doğmaz teninde hissetmek müthiş bişey.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar son 25gunum kaldı hayırlısıyla. Sezeryan olacağım ağrıdan çok korkuyorum önerileriniz varmıdır
Korkulacak hiçbirşey yok gayet rahat geçirdim doğumu bende spinal anesteziyle sezeryan oldum bol su içeceksin ve ne kadar çok yürüyüş yaparsan o kadar çabuk iyileşirsin parmağın kesilince bile ağrı hissediyorsun olacak tabiki ağrın sızın ama bebeğine baktığın an hepsi geçiyor sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Korkulacak hiçbirşey yok gayet rahat geçirdim doğumu bende spinal anesteziyle sezeryan oldum bol su içeceksin ve ne kadar çok yürüyüş yaparsan o kadar çabuk iyileşirsin parmağın kesilince bile ağrı hissediyorsun olacak tabiki ağrın sızın ama bebeğine baktığın an hepsi geçiyor sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah
Aynen teşekkür ederim. Çok zor geliyor gözüme.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben spinal anesteziyle sezaryen olmuştum ve normal doğum yapan arkadaşımdan daha çabuk toparlanmıştım. Eğer mümkünse genel anestezi yerine spinal veya epidural tercih etmeni tavsiye ederim, sürece dahil olmak ve bebeğini doğar doğmaz teninde hissetmek müthiş bişey.
Evet bende ikinci sezeryanim Genel.anestezi olmaktan çok korkuyorum zaten. Spinal anestezi oldum ilkinde. İkincide onu tercih edicem inslalah ama. İleriki zamanlarda çok sırt ağrısı yaşanıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bende ikinci sezeryanim Genel.anestezi olmaktan çok korkuyorum zaten. Spinal anestezi oldum ilkinde. İkincide onu tercih edicem inslalah ama. İleriki zamanlarda çok sırt ağrısı yaşanıyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç strese sokma kendini. Kolay doğum yok ikiside zor birinde önce çekiyorsun, birinde sonra ama ikiside illaki geçiyor. Pozitif olmaya çalış sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

F

Funda01

Guest
Canım merhaba yanında bol bol sade kahve götür ilk bişeyler yeme içmeye başlayınca onu iç ve evde gitmeden kayısı kaynat hoşaf gibi onu bi kavanoza koy yanında götür hastanede yersin bende haftaya dogum yapacagım sezaryen ile bunları yapmayı planlıyorum

Fundaky

Kayıtlı Üye
rank
Canım merhaba benim de haftaya dogumum var yanında bol bol sade kahve götür ilk bişeyler içmeye başladıgında kahve iç bol bol su iç ve hastaneye gitmeden evde kayısı kaynat komposto gibi yap onu hastaneye götür bol bol yürüyüş inşallah ilk 3 günde ayaktasın 🥰

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Canım merhaba benim de haftaya dogumum var yanında bol bol sade kahve götür ilk bişeyler içmeye başladıgında kahve iç bol bol su iç ve hastaneye gitmeden evde kayısı kaynat komposto gibi yap onu hastaneye götür bol bol yürüyüş inşallah ilk 3 günde ayaktasın 🥰
Gerçekten mi. Çok teşekkür ederim. Deniyecegim. İnslalah hemen toparlanmam gerek çünkü iki çocuğum daha var onlar için.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar