Sezeryana hazırlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan Sezeryana hazırlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 656 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sezeryana hazırlık
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinoplu

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan doğum kesin. Doğuma giderken 1 kerelik tüy dökücü kullansam olur mu? Ağda alerji yapiyo jileti göbekten yapamıyorum
Bende sezeryan olcam ikinci hemde kesinlikle ağda bandı varya epi yada veet en rahatı ama alerji var hemşire eldiveni al beyaz özellikle kesi atılacak bölgeyi öyle al geri kalana krem sür yada jilet 1 ay kafan rahat tüy dökücü jilet kaşıntı yapsr o bölge terliyor birde aman kendini yersin vallahi

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan doğum kesin. Doğuma giderken 1 kerelik tüy dökücü kullansam olur mu? Ağda alerji yapiyo jileti göbekten yapamıyorum
Cnm bende 18 gun sonra sezeryana gircem ve agdaya gittim suana denk ama simdi sirf o sedyede sirtustu yatmak korkusuna gidesim yok sirtustu nefesim daraliyo bida agda acisi nasi olcak bilmiyomya ama mecbur qgda yaptircam zaten 40 gunde lohusalik olcak yaz gunu bide rahat edersin aslinda son kez git derim agdaya sana bunlari yazarken bende yusuf yusuf ediyorum buarada🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bende 18 gun sonra sezeryana gircem ve agdaya gittim suana denk ama simdi sirf o sedyede sirtustu yatmak korkusuna gidesim yok sirtustu nefesim daraliyo bida agda acisi nasi olcak bilmiyomya ama mecbur qgda yaptircam zaten 40 gunde lohusalik olcak yaz gunu bide rahat edersin aslinda son kez git derim agdaya sana bunlari yazarken bende yusuf yusuf ediyorum buarada🤣
Aklima qgda acisi geldikce şeyim sizliyor valla🙈🙈

Tüm sayfalar yüklendi.