Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansu COŞKUN tarafından oluşturulan Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,952 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı?
Konbuyu başlatan Cansu COŞKUN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülşah006

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kiz hala burdamisin 🤣🤩her defa bura girende aklima sen geliyorsunki Merve dogurdumu acaba🤣 insallah salikla bebeyini qucagina alirsin canim 😍
Ay sorma canım 40 olduk bugün hâlâ gelen giden yok hiç belirtide yok bu çocuğun gelmeye niyeti yok herhalde 😂😂 öncesinde olan ufak tefek sancılarım bile yok doğuramayacağım bu gidişle ben umudu kestim artık 😂 amin canım benim inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza 🥰🙏

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal doğum yaptım kızım iki yaşında şimdi 14+6ym kesinlikle sezaryan olmak istiyorum normal doğumdan korkuyorum😄 mesajlari okuyorum normal doğum isteği baya var bende tam tersi. Neden sezaryan neden kimse istemiyor 🤗
Ya herşeyden önce bebegin saglıgı annenin de bende korku yok. Ama benim gebelik saglıksız sorunlar oldugundan sezeryan dediler. Suan bebegim yok bir ay yaşadı vefat etti. Şimdide saglık önceliğim ama vücudun bozuyor sezeryanda benim bozuldu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar