Sorum var Sezeryenden sonra sutun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gune tarafından oluşturulan Sezeryenden sonra sutun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 235 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryenden sonra sutun gelmesi
Konbuyu başlatan Gune
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gune

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selam. 3 gun once sezeryen oldum sutum yok ama memeler cok sismis agrim var memede cok kotu sagiyorum gecmiyor sutte yok baska ne yapa bilirim. Pompa ilede

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar selam. 3 gun once sezeryen oldum sutum yok ama memeler cok sismis agrim var memede cok kotu sagiyorum gecmiyor sutte yok baska ne yapa bilirim. Pompa ilede
Sütün vardır canım sen eğer doktorun duşa girmebe şzin veriyor ise sıcak suyun altında gögüslerine saat yönünde masaj yap. Ben de öyleydim doğumun normal denmişti ben ona rağmen hastenede 15 dkaija ara ile sıcak kaynar suyn içinde göğüslermi ufalardım ki süt hemen gelsin diye iyi ki yapmışmışım sezaryana döndük mecbur ameliyattan önce tek damla akmayan süyüm ameliyattan sonra felaket geliyorduz göğüslerni sıcak tut ve bebeğini sık sık emzir. Bebek emdikçe de süt kanalları açılacak ama en önemlisi sıcak su ile yapılan masaj kanalları en iyi açan o. Sen sütün yok sanıyorsun ama göğüsünün o kadar şişmesi emin ol sütten. Asla kendini yıpratma sütüm yok diye düşünme. Bebeğini takip et emerken yutkunma oluyor mu bak . O zaman anlarsın o emerken geliyor mu gelmiyor mu

Gune

Kayıtlı Üye
rank
Sütün vardır canım sen eğer doktorun duşa girmebe şzin veriyor ise sıcak suyun altında gögüslerine saat yönünde masaj yap. Ben de öyleydim doğumun normal denmişti ben ona rağmen hastenede 15 dkaija ara ile sıcak kaynar suyn içinde göğüslermi ufalardım ki süt hemen gelsin diye iyi ki yapmışmışım sezaryana döndük mecbur ameliyattan önce tek damla akmayan süyüm ameliyattan sonra felaket geliyorduz göğüslerni sıcak tut ve bebeğini sık sık emzir. Bebek emdikçe de süt kanalları açılacak ama en önemlisi sıcak su ile yapılan masaj kanalları en iyi açan o. Sen sütün yok sanıyorsun ama göğüsünün o kadar şişmesi emin ol sütten. Asla kendini yıpratma sütüm yok diye düşünme. Bebeğini takip et emerken yutkunma oluyor mu bak . O zaman anlarsın o emerken geliyor mu gelmiyor mu
Sagol canim. Bebek tutmuyor goyusu. Normal doguracaktim olmadi mecbur sezeryen oldum meme uclari yok bebek tutmuyor. Ne yapdiysam olmuyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sagol canim. Bebek tutmuyor goyusu. Normal doguracaktim olmadi mecbur sezeryen oldum meme uclari yok bebek tutmuyor. Ne yapdiysam olmuyor
O zaman silikon meme ucu al canım okk fayda eder birde sürekli göğüs ucunka oyna. İşk gebelik ise göğüs ucunun olmamaması normal sen bebeğe kendin ucunu çıkarır gibi yapıp ver o kendisi zamnala göğüs ucu oluşturacak güven bana. Benimde oğlum öyleydi 1 hafta kendim göğüs ucumu ağzına sokardım zorla 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.