Sorum var Sezeyan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Sezeyan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 439 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeyan
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minnakkız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar onyedi gün oldu sezeyan olalı doktr korse tak dedi ama bn çok panikim dikislerim patlicak diye orami tutarak yürüyorum pskologum bozuldu ya patlarmi sizce takimmi oraya bakamiyfm bile krem sürerken başım dönüyor çok stres oluyrm
Yani doktor söylediyse bir sorun olacağını zannetmiyorum dikişlerin toplamıştır kendini

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar onyedi gün oldu sezeyan olalı doktr korse tak dedi ama bn çok panikim dikislerim patlicak diye orami tutarak yürüyorum pskologum bozuldu ya patlarmi sizce takimmi oraya bakamiyfm bile krem sürerken başım dönüyor çok stres oluyrm
Kuzum bence kendini ne zaman hazır hisseder isen o zaman tak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bence tekmq canım ama karnını sarqbilirsin bir tülbent vesayre ile 1 ay olsun öyle korse tak bağırsakların vs bir yerine otursun ilk

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Bak banada hemen tak dediler canım kiloluyum diye on gün sonra taktım sadece 5 dk dayanabildim felaket miğde krampları geçirdim hala geçiriyorum aniden varsın göbeğin kalsın başka bı yerine bişey olmasın ben o hatayı yaptım sen yapma 2 3 aydan önce takma kesinlikle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar