Sidefer damla

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Sidefer damla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,211 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sidefer damla
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım bebeğimde kansızlık var bu damla kan damlası biz doktorumuz ile WhatsApp dan iletişime geçtik doktorumuz kiloya 3 damla dedi onu soracaktım kullanan varsa her kilo için mi 3 damla
Hmm anladım kuzum sen doktora danış kadın en iyisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pardon kuzum doktora danış en iyisi yazıcaktim

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pardon kuzum doktora danış en iyisi yazıcaktim
Doktorumuz ile aramızda mesafe var WhatsApp üzerinden konustuk telefonda detaylı bilgi vermiyor illa çalıştığım yere gelin diyor

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Doktorumuz ile aramızda mesafe var WhatsApp üzerinden konustuk telefonda detaylı bilgi vermiyor illa çalıştığım yere gelin diyor
ilacı kaç damla vermeniz gerektiğini söylemek için de mi muayenehaneye çağırıyor? bebeğin kilosunu baz alacaktır elbet;ama bebeğinizin kilosunu az çok biliyorsa ilaçtan ne kadar verilmesi gerektiğini de söyleyebilir sanki.

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
ilacı kaç damla vermeniz gerektiğini söylemek için de mi muayenehaneye çağırıyor? bebeğin kilosunu baz alacaktır elbet;ama bebeğinizin kilosunu az çok biliyorsa ilaçtan ne kadar verilmesi gerektiğini de söyleyebilir sanki.
Daha iki hafta önce gittik muayeneye kan tahlili istedi ama kendi hastanede değil özel yeri var öyle olunca kanı sağlık ocağında yaptır sonucu bana gönder dedi normalde de telefonda çok bilgi vermiyor gelin görüşelim diyor ama mesafe uzak ve eşim işe gidiyor izin alamıyor tek de gidemem belki kullanan birisi varsa bilgi verir dedim

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Daha iki hafta önce gittik muayeneye kan tahlili istedi ama kendi hastanede değil özel yeri var öyle olunca kanı sağlık ocağında yaptır sonucu bana gönder dedi normalde de telefonda çok bilgi vermiyor gelin görüşelim diyor ama mesafe uzak ve eşim işe gidiyor izin alamıyor tek de gidemem belki kullanan birisi varsa bilgi verir dedim
Sağlık ocagindaki ebeye sorabilirsin doktor böyle söyledi nasıl kullanmam gerekiyor diye

Tüm sayfalar yüklendi.