Sidefer kan ilacı günde kaç kere

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan Sidefer kan ilacı günde kaç kere başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,574 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sidefer kan ilacı günde kaç kere
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar side-fer kan ilacı günde kaç kere içiliyor ayrıca aç karna mı yoksa tok karna mı?
Genelde kan ilaçları günde 1 defa ve aç karınla içiliyor bi de özellikle kan ilacını içtikten sonra en az 2 saat kesinlikle çay içme çay etkisini alıyor ben 1 ay kahvaltıdan yarım saat önce içmiştim bana hiç faydası olmamıştı kansızlık vardı doktorum çayın etkisini kaybetttirdiğini söylemişti kan ilacının 🙏🏻

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Genelde kan ilaçları günde 1 defa ve aç karınla içiliyor bi de özellikle kan ilacını içtikten sonra en az 2 saat kesinlikle çay içme çay etkisini alıyor ben 1 ay kahvaltıdan yarım saat önce içmiştim bana hiç faydası olmamıştı kansızlık vardı doktorum çayın etkisini kaybetttirdiğini söylemişti kan ilacının 🙏🏻
Bende işyerinde düzenli aynı saatte kahvaltı yapıyorum diye sabah başladım limonlu çay içtim ama öğlenemi çevirsem yarın bşrde süt ve süt ürünlerinde etkisini alıyormuş limon turunçgil falan yemek lazımmış

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar side-fer kan ilacı günde kaç kere içiliyor ayrıca aç karna mı yoksa tok karna mı?
Ben ferrum kullanıyorum kan degerime göre yazdı doktor. Tok günde bı tane ictikken sonra çay kahve gibi ürünler kullanmayaksin yoksa hapın etkisi olmuyor. Bu hapim bitince fertamir yazdiricam o daha etkili suya koyup içiyorsun bakalım doktorda uygun gorurse

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar