Sorum var SİGARA

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçevuraalll tarafından oluşturulan SİGARA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,541 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı SİGARA
Konbuyu başlatan Tuğçevuraalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum sigarayı içmek değil resmen yiyordum yani o dereceydim kızıma hamile kaldığını ögrendigim o dakka beyninden resmen otomatiman sildim paketlerimi kırdım attim sigara içen arkadaşlarımla gidip gelmedim sürekli kuruyemiş sakız onları tüketim ağzının boş kalmasına izin vermedim aklıma gelmesin diye bok bol yürüdüm ve özelikle sigaradan kurtuldum şuan emziriyorum 3 aylık kızım ve halen başlamadım başlamayınca düşünmüyorum umarım sende birakirsin bebeğini düşün en önemlisi kendini inan iyikide hayatından çıkartmışım dersin bu arada hoşgeldin kuzum bende asena

Tuğçevuraalll

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sigarayı içmek değil resmen yiyordum yani o dereceydim kızıma hamile kaldığını ögrendigim o dakka beyninden resmen otomatiman sildim paketlerimi kırdım attim sigara içen arkadaşlarımla gidip gelmedim sürekli kuruyemiş sakız onları tüketim ağzının boş kalmasına izin vermedim aklıma gelmesin diye bok bol yürüdüm ve özelikle sigaradan kurtuldum şuan emziriyorum 3 aylık kızım ve halen başlamadım başlamayınca düşünmüyorum umarım sende birakirsin bebeğini düşün en önemlisi kendini inan iyikide hayatından çıkartmışım dersin bu arada hoşgeldin kuzum bende asena
Merhaba çok iyi yapmışsınız tebrik ederim gerçekten . 👏 tanıştığımıza memnun oldum 🌸🙏

Tüm sayfalar yüklendi.