Sigarasız üçüncü günüm?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ay tarafından oluşturulan Sigarasız üçüncü günüm? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,147 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigarasız üçüncü günüm?
Konbuyu başlatan İlknur ay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

İlknur ay

Kayıtlı Üye
rank
Üç gündür ağzıma sigara sürmüyorum gebelikten dolayı. Ama tüm enerjim gitti akşama kadar yataktan çıkmak istemiyorum hiç bir şey yapmak istemiyorum. Sürekli sinirliyim sürekli ağlamak istiyorum. Napacağım ben

Mavıgokyuzu

Kayıtlı Üye
rank
Aklına geldikçe su iç faydasını görürsün ☺️mecbur dayanicaksin bebeğinin sağlığı için pozitif düşünmeye calis negatif şeyleri düşünme kendini mutlu et en basiti bı yeşilcam filmi aç izle keyfin yerine gelir 😀

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Üç gündür ağzıma sigara sürmüyorum gebelikten dolayı. Ama tüm enerjim gitti akşama kadar yataktan çıkmak istemiyorum hiç bir şey yapmak istemiyorum. Sürekli sinirliyim sürekli ağlamak istiyorum. Napacağım ben
Tüm bunlar sigara içememekten mi.😂
Bebegini düşün leblebi kraker ile boşluğu doldur.
Gebeliğin ilk zamanlar stres sinir olur. Kafanı dağıtacak şeyler bul

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bn 26 haftalık hamileyim 3 4 ay içmediğim oldu hala da evde sigara bulundurmam tek tük içtiğim zamanlar da oluo tabi

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Kendini oyalamaya çalış oda bagimlilik allah yardımcın olsun bebeginin saglığı için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar