Sorum var Sıkılaştırıcı

• Konbuyu başlatan Zeynep bebek
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep bebek tarafından oluşturulan Sıkılaştırıcı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 920 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sıkılaştırıcı
Konbuyu başlatan Zeynep bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar 21 aylık kızım var emzirmeye devam ediyorum herhangi bir sıkılaştırıcı kullanan ve faydasini gören var mı göbeğim çok belli olduğu için rahatsız olmaya başladım.
Katılıyorum en güzeli korse canım ilerisi içinde niveaninki çok güzel ama herşeyi düzenli kullnca ve Yemen'e dikkat edince sonucu alırsn

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 21 aylık kızım var emzirmeye devam ediyorum herhangi bir sıkılaştırıcı kullanan ve faydasini gören var mı göbeğim çok belli olduğu için rahatsız olmaya başladım.
En güzeli sıkılaştırılmis korse öneririm canim sana ve hangisi dersen de tayt korse var form360 gercekten mukkeml birsey ama ben kullanamadim o ayri onu tavsiye ederim internetten arastir istersen

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben çeşit çeşit korse aldım çok acıdı canım trendyoldan sıkılaştırıcı şort tayt aldım geçen gün. Fiyatıda korselete göre baya iyi 56ltye aldım. eteklerimin içine giyiyorum biri gelirse eve diye yoksa tek başınada giyilir. 3 günde fark etti. Kocam bakıp bakıp nasıl gitti karnın diyor 😄 daha var ama korse taytın içinde çok belli değil. Bide darda almadım ona rağmen topladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar