Sorum var Sıkılaştırıcı

• Konbuyu başlatan Zeynep bebek
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep bebek tarafından oluşturulan Sıkılaştırıcı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sıkılaştırıcı
Konbuyu başlatan Zeynep bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben çeşit çeşit korse aldım çok acıdı canım trendyoldan sıkılaştırıcı şort tayt aldım geçen gün. Fiyatıda korselete göre baya iyi 56ltye aldım. eteklerimin içine giyiyorum biri gelirse eve diye yoksa tek başınada giyilir. 3 günde fark etti. Kocam bakıp bakıp nasıl gitti karnın diyor 😄 daha var ama korse taytın içinde çok belli değil. Bide darda almadım ona rağmen topladı
Aldığının linkini atar mısın ben bulamadım😥 benim doğumdan sonra ilk ayda hiçbir şeyim kalmadı zaten zayıfım ama süt olsun diye onu ye bunu iç diye diye zorla aldırdılar sadece göbeğim var 🤦‍♀️

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Aldığının linkini atar mısın ben bulamadım😥 benim doğumdan sonra ilk ayda hiçbir şeyim kalmadı zaten zayıfım ama süt olsun diye onu ye bunu iç diye diye zorla aldırdılar sadece göbeğim var 🤦‍♀️
https://ty.gl/jwnl0rbhok 55 liraya düşmüş 🤨 bende yiyorum herşeyi daha 16 gün oldu doğum olalı dur resmimi çekip atim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20230615_115254.jpg
20230512_135408.jpgarada 3 hafta var doğumdan 1 hafta sonra doğumdan 1 hafta önce. Aynadaki resimde oğluşumun parmak izlerini görmezden gelin 😄

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230615_115132_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230615_115132_Trendyol.jpg
    342.3 KB · Görüntüleme: 43

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
https://ty.gl/jwnl0rbhok 55 liraya düşmüş 🤨 bende yiyorum herşeyi daha 16 gün oldu doğum olalı dur resmimi çekip atim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ekli dosyayı görüntüle 4241Ekli dosyayı görüntüle 4242arada 3 hafta var doğumdan 1 hafta sonra doğumdan 1 hafta önce. Aynadaki resimde oğluşumun parmak izlerini görmezden gelin 😄
Ay bayıldım ben de alıcam çok iyi görünüyor kalitesi nasıl uzun süre kullanılır mı her bedene uyar mı

alitesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay bayıldım ben de alıcam çok iyi görünüyor kalitesi nasıl uzun süre kullanılır mı her bedene uyar mı

alitesi
Ya bu toparlayıcı taytların beden skalası yazıyor ama ona göre alınca bir tuhaf oluyor ben başka bir yerden aldım özellikle satıcıya sordum çok toplayıcılığı olmaz ama sezeryan dikişlerinize zarar vermez dediler bacağımdan yukarı çıkmadı 😅

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu toparlayıcı taytların beden skalası yazıyor ama ona göre alınca bir tuhaf oluyor ben başka bir yerden aldım özellikle satıcıya sordum çok toplayıcılığı olmaz ama sezeryan dikişlerinize zarar vermez dediler bacağımdan yukarı çıkmadı 😅
Ayyy 🫢 ee iadesi oluyor mu peki ben kız kardeşime sordum o da korse tayt almıştı bedene karar vermek için benimkini dene hemen sipariş etme dedi daha bekliyorum bakalım ya daha bayramdan sonra kardeşimin nişanı var elbisem hazır ama bedeni 38 ben 40 42 arası bir şey oldum göğüsten olursa gerisi korsenin vicdanına kalmış 🤣🤣🤣🤣

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy 🫢 ee iadesi oluyor mu peki ben kız kardeşime sordum o da korse tayt almıştı bedene karar vermek için benimkini dene hemen sipariş etme dedi daha bekliyorum bakalım ya daha bayramdan sonra kardeşimin nişanı var elbisem hazır ama bedeni 38 ben 40 42 arası bir şey oldum göğüsten olursa gerisi korsenin vicdanına kalmış 🤣🤣🤣🤣
Biz şehir dışı kalıyoruz biraz da kargoya gitmek bana çok zor geliyor yaktığım benzin zaten ürünün parası 😅 bir de hala zayıflama umudum var 🥹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar