Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,472 kez görüntülenmiş, 161 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyiyim elhamdülillah biraz uykusuzum sadece. Ansina benzemeyen uykusuz oglum var, biraz uyusa da dinlense derdindeyim 😁 bugun bir de bebek gormeye gidecegiz, uyusa da orada huysuzluk yaparak bebegi korkutmasa derdindeyim ama hic umrunda degil sipanin 😁
Oyyy kurban olurum ona yavrum benim uyur annesi uyur minnak insallah

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4060
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabaha karşı ateşlendi ve 38.7'yi gördüm apar topar Hemen acile gittik hemen orada soğuk uygulama yaptılar Çok korktum havale geçirecek diye Faranjit olmuş boğazları çok kötü kızarmış Dua edin bize olur mu bir an önce iyileşsin 3 gün Ateş sürebilirmiş dualarınıza ihtiyacım var şu an
Allah şifa versin canım benim sakin kal bırakma kendini 🌷 ateşine dikkat et bir şey olmaz Allah in izniyle

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım şifa versin kuzum Rabbim daha kötüsünden korusun minnagımı inşallah Dahada iyi olacak meleğim 🤲🤲🤲🤲💕

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah şifa versin canım benim sakin kal bırakma kendini 🌷 ateşine dikkat et bir şey olmaz Allah in izniyle
Allah razı olsun canım amin insallah🤲🙏🌹
Dikkat ediyorum canim sagolasin🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım şifa versin kuzum Rabbim daha kötüsünden korusun minnagımı inşallah Dahada iyi olacak meleğim 🤲🤲🤲🤲💕
Amim kuzum amin canimsin yaaa 🤲🙏♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar