┼×imdi de Laren dua edin bize­čą║­čą║­čĄ▓­čĄ▓­čÖĆ­čÖĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Asena.ase taraf─▒ndan olu┼čturulan ┼×imdi de Laren dua edin bize­čą║­čą║­čĄ▓­čĄ▓­čÖĆ­čÖĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,751 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 161 yorum ve 8 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Temmuz Anneleri
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ┼×imdi de Laren dua edin bize­čą║­čą║­čĄ▓­čĄ▓­čÖĆ­čÖĆ
Konbuyu ba┼člatan Asena.ase
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Asena.ase
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

Alyaa­čîĚ­čîĚ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Eyl├╝l 2022
Kokulu kokulu kokla yerime ├žok ├žok o prensesim bacaklar─▒n─▒ da yerim ge├žti mi bacaklar─▒
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

┼×├╝k├╝r kuzum Ate┼č hafif var ├Âyle ├žok de─čil ama sadece i┼čtah─▒m─▒z kapal─▒ ┼ču an i├žin bir de ├žok m─▒zm─▒z s├╝rekli yan─▒nda benim olmam─▒ istiyor Her yere ┼ču an yan─▒mda ├žanta gibi g├Ât├╝r├╝yorum evin i├žinde
Can─▒m ├žocuklar hasta olduklar─▒nda yada hastal─▒k ge├žirdikten sonra ├žok farkl─▒ huylar ediniyolar benimki de ├Âyle bayramda k├Âyde hasta oldu halen bana ├Âyle cektiriyoki vallahi yemek yedirene kadar illallah ettiriyo ­čą┤ben o kadar sab─▒rl─▒ biride deilim b─▒ saat taba─č─▒ pe┼činden ko┼čturuyorum ├ži─čneyip geri ├ž─▒kar─▒p atmiyomu ├žileden ├ž─▒kar─▒yor vallahi Neyseki seninki toparlam─▒┼č Allah yard─▒mc─▒n olsun in┼čallah canm ├žok ge├žmi┼č olsun ÔŁĄ´ŞĆ­čĄ▓hasta olmas─▒nlar da ├Âb├╝r t├╝rl├╝ katlan─▒caz yapacak bi┼čey yok ­čą░­čą░

Asena.ase

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Te┼čekk├╝r ederim teyzesi evet ge├žti ├Âb├╝r g├╝ne hemen can─▒m ÔŁĄ´ŞĆ­čśś
┼×├╝k├╝r birtanem ÔŁĄÔŁĄ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Can─▒m ├žocuklar hasta olduklar─▒nda yada hastal─▒k ge├žirdikten sonra ├žok farkl─▒ huylar ediniyolar benimki de ├Âyle bayramda k├Âyde hasta oldu halen bana ├Âyle cektiriyoki vallahi yemek yedirene kadar illallah ettiriyo ­čą┤ben o kadar sab─▒rl─▒ biride deilim b─▒ saat taba─č─▒ pe┼činden ko┼čturuyorum ├ži─čneyip geri ├ž─▒kar─▒p atmiyomu ├žileden ├ž─▒kar─▒yor vallahi Neyseki seninki toparlam─▒┼č Allah yard─▒mc─▒n olsun in┼čallah canm ├žok ge├žmi┼č olsun ÔŁĄ´ŞĆ­čĄ▓hasta olmas─▒nlar da ├Âb├╝r t├╝rl├╝ katlan─▒caz yapacak bi┼čey yok ­čą░­čą░
Ay sorma ya b├Âyle devam ederse Zaten ben herhalde ├ž─▒ld─▒r─▒r─▒m ├žok m─▒zm─▒z her ┼čey a─čl─▒yor yan─▒nda beni istiyor babada da durmuyor bug├╝n perti mi ├ž─▒kartt─▒ Aynen kuzum Aynen Hasta olmas─▒nlar da art─▒k bir ┼čekilde dayanaca─č─▒z yani

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst