Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,404 kez görüntülenmiş, 161 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kokulu kokulu kokla yerime çok çok o prensesim bacaklarını da yerim geçti mi bacakları
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür kuzum Ateş hafif var öyle çok değil ama sadece iştahımız kapalı şu an için bir de çok mızmız sürekli yanında benim olmamı istiyor Her yere şu an yanımda çanta gibi götürüyorum evin içinde
Canım çocuklar hasta olduklarında yada hastalık geçirdikten sonra çok farklı huylar ediniyolar benimki de öyle bayramda köyde hasta oldu halen bana öyle cektiriyoki vallahi yemek yedirene kadar illallah ettiriyo 🥴ben o kadar sabırlı biride deilim bı saat tabağı peşinden koşturuyorum çiğneyip geri çıkarıp atmiyomu çileden çıkarıyor vallahi Neyseki seninki toparlamış Allah yardımcın olsun inşallah canm çok geçmiş olsun ❤️🤲hasta olmasınlar da öbür türlü katlanıcaz yapacak bişey yok 🥰🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkür ederim teyzesi evet geçti öbür güne hemen canım ❤️😘
Şükür birtanem ❤❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çocuklar hasta olduklarında yada hastalık geçirdikten sonra çok farklı huylar ediniyolar benimki de öyle bayramda köyde hasta oldu halen bana öyle cektiriyoki vallahi yemek yedirene kadar illallah ettiriyo 🥴ben o kadar sabırlı biride deilim bı saat tabağı peşinden koşturuyorum çiğneyip geri çıkarıp atmiyomu çileden çıkarıyor vallahi Neyseki seninki toparlamış Allah yardımcın olsun inşallah canm çok geçmiş olsun ❤️🤲hasta olmasınlar da öbür türlü katlanıcaz yapacak bişey yok 🥰🥰
Ay sorma ya böyle devam ederse Zaten ben herhalde çıldırırım çok mızmız her şey ağlıyor yanında beni istiyor babada da durmuyor bugün perti mi çıkarttı Aynen kuzum Aynen Hasta olmasınlar da artık bir şekilde dayanacağız yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar