Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,505 kez görüntülenmiş, 161 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Şimdi de Laren dua edin bize🥺🥺🤲🤲🙏🙏
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Insallah insallah🤲🙏😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesinlikle canim annelik zor gerçekten 😔

Kesinlikle canim annelik zor gerçekten 😔
Aynen kuzum doktorda dedi soylediklerini insalalh olmaz atesi cocuk eridi resmen mavi gözler söndü yavrumun sakinim.ama biden kitleniyorum iste laren konusunda dirayetim yok açıkçası 🥺
Bak simdi daha iyi, daha da iyi olacak Allah'ın izniyle ☺️ sakin olmaya calis

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Inşallah canim arkadasim kizima dua edin cabuk atlatsin ben ellerimle onu yoğun bakima bıraktığım gunler geliyor gene oyle birseyker yaşayacam diye cok korkuyorum 😔😔
Seni çok iyi anlıyorum bende kızım 7 aylıkken kalp ameliyatı oldu iki kez 20 gün yoğun bakımda yattı eve geliyorduk ev boş sessiz😞 yani onu görmeye giderdik hastaneye hergun 1 kez 10 dk filandi bizi görünce ağlıyordu ilk günler 2 kilo verdi 6 kilodan 4 kiloya düştü 20 gunde zaten 2 kilo doğmuştu zar zor kilo almıştı yoğun bakımda sadece 20 gün su vermişlerdi mama bile yoktu artık 15.gunden sonra bizi tanımıyordu tepki vermiyordu sesi kısılmışti ağlamaktan ben onu öyle görünce hıçkıra hıçkıra ağlıyordum Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın çok zor gerçekten 😞

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum bende kızım 7 aylıkken kalp ameliyatı oldu iki kez 20 gün yoğun bakımda yattı eve geliyorduk ev boş sessiz😞 yani onu görmeye giderdik hastaneye hergun 1 kez 10 dk filandi bizi görünce ağlıyordu ilk günler 2 kilo verdi 6 kilodan 4 kiloya düştü 20 gunde zaten 2 kilo doğmuştu zar zor kilo almıştı yoğun bakımda sadece 20 gün su vermişlerdi mama bile yoktu artık 15.gunden sonra bizi tanımıyordu tepki vermiyordu sesi kısılmışti ağlamaktan ben onu öyle görünce hıçkıra hıçkıra ağlıyordum Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın çok zor gerçekten 😞
Allah'ım sanki kendi yavrum gibi hissettim kıyamam sana ne zor şey yarabbim rabbim bir daha yaşatmasın 😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Okurken resmen o ani yaşadım 🥺 sizede cokkk gecmis olsun rabbim birdaha yasatmasin🤲 amin rabbim düşmanıma dahi evladi ile sınamasın evlatlarimizin yokluğu göstermesin 🤲🙏

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4060

Sabaha karşı ateşlendi ve 38.7'yi gördüm apar topar Hemen acile gittik hemen orada soğuk uygulama yaptılar Çok korktum havale geçirecek diye Faranjit olmuş boğazları çok kötü kızarmış Dua edin bize olur mu bir an önce iyileşsin 3 gün Ateş sürebilirmiş dualarınıza ihtiyacım var şu an
Oyyyyy minik kuzummmm yaaa Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah melegime rabbim beterinden koruusn inşallah 🤲🤲🤲🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oyyyyy minik kuzummmm yaaa Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah melegime rabbim beterinden koruusn inşallah 🤲🤲🤲🤲
Hülyam çok kötüyüm ya çocuk bugün de mahvoldu ya Nasıl oldun anlamadım ben hala şoktayım yani

Hülyam çok kötüyüm ya çocuk bugün de mahvoldu ya Nasıl oldun anlamadım ben hala şoktayım yani
Amin bir tanem Amin hamilesin bol bol dua et yavruma

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Amin bir tanem Amin hamilesin bol bol dua et yavruma
Asenam iyi olacak laren kuşum içini ferah tut postu görünce nasıl kötü oldum sağlıkla iyilescek laren prenses dua ediyorum aşkım sakin ol sen herşey güzel olacak meleğim ya kıyamam ben ya😔🤲🤲🤲🤲 sahada ateşi düsücek güzel annesi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam iyi olacak laren kuşum içini ferah tut postu görünce nasıl kötü oldum sağlıkla iyilescek laren prenses dua ediyorum aşkım sakin ol sen herşey güzel olacak meleğim ya kıyamam ben ya😔🤲🤲🤲🤲 sahada ateşi düsücek güzel annesi
Allah razı olsun kuzum benim insallah meleğim insallah🙏🙏🤲🤲🤲🤲🥺🥺🥺😔

Tüm sayfalar yüklendi.