Şimdiki lafla alakali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Şimdiki lafla alakali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,676 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şimdiki lafla alakali
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
ya kizlar demeki neymis bura bazilarnjn eşide giriyormuş bizim şuraya hic kendi fotoraflamizi koymamiz bile doğru diyil Allah ALLAH erkek birisinin bu uyglamada ne işi var kaldiki yadinmizdami sibel uygulamayi silmiwđi daha sonra sbym bele bi adla kulandi bence hic o sibelde deyilde sibelin eşi belki sibelin bu olaylardan hic haberi yok.herneyse yaziklar olsun

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
ya kizlar demeki neymis bura bazilarnjn eşide giriyormuş bizim şuraya hic kendi fotoraflamizi koymamiz bile doğru diyil Allah ALLAH erkek birisinin bu uyglamada ne işi var kaldiki yadinmizdami sibel uygulamayi silmiwđi daha sonra sbym bele bi adla kulandi bence hic o sibelde deyilde sibelin eşi belki sibelin bu olaylardan hic haberi yok.herneyse yaziklar olsun
Burda hem bebekle hemde kişisel bakım cinsellik ağda vs özel şeyler sorup bazende dertlesiyoruz hamileyiz konuşmak dertleşmek birilerinin dualarında olmak iyi geliyor bize bunu kullanıp okuyan erkek varsa hakkımi helal etmiyorum bu resmen sapıklık çünkü burda konuşulabilecek konular belli ne diye özelimize girerler anlamıyorum😠😡

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm katılıyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir aramızda kadın ismiyle fake hesap açan sapıklar bile olabilir
Aynen öyle. Profile resim bile koyulmaz alıp başka yerde kullanılır. Benim eşim bikere merak etmedi 1 yildr burdayım. Böyleleri namus yoksunu pislikler. Aklı başında olmayan kadın ancak uyqun qörür bu durumu. Terbiyem musait olsa itin qötne sokacaktim okadar sinirim qeldiki

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Aynen öyle. Profile resim bile koyulmaz alıp başka yerde kullanılır. Benim eşim bikere merak etmedi 1 yildr burdayım. Böyleleri namus yoksunu pislikler. Aklı başında olmayan kadın ancak uyqun qörür bu durumu. Terbiyem musait olsa itin qötne sokacaktim okadar sinirim qeldiki
Bu kadar da düşmesinler ama ya

Çok haklısın cnm ya bianda uygulamadan soğudum kapatacam uygulamayı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle ben zaten kaldırdım fotoğrafı ne olur ne olmaz diye iyi yapmışım

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...