Sorum var Sinir bozucu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Sinir bozucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,512 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir bozucu
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese kızlar bende sinir bozucu bir kaynana var herşeye karışıyor çay demlerim karışır yemek yaparım karışır gebeyim başım dönüyor derim beni bırakıp gider üstüne yemeği de yap der bebeğimin kıyafetlerini yıkadım geçen asacaktim asma göze gelir dedi bi iki gün sepette kaldı kokmuşlar yine durulayacam yumoşla mecbur demin dedim işime karışılmasini istemiyorum millet bebek mi görmemiş kıyafet mi görmemiş bı de o söyleniyor
O zaman admayım bana bir kurutma makinası al de evde heryer heryerde kurumaz ki hey allahim

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ya insan bebeğine ne isterse alır kimi ne ilgilendirir ki
Sinirlerimi bozuyor dün akşam da eşime yemek yaptım kızarmış ete yakmışsın diyor tavada nerdeyse yağ yok burda çok yağ var diyor dedim sen herşeye karışıyorsun kendin yap oğlunun yemeğini deyip odama çekildim şimdi de o küsmüş insanlar bana bunu hep yapıyor haklı ben olsam onlar küser benden özür diletir

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sinirlerimi bozuyor dün akşam da eşime yemek yaptım kızarmış ete yakmışsın diyor tavada nerdeyse yağ yok burda çok yağ var diyor dedim sen herşeye karışıyorsun kendin yap oğlunun yemeğini deyip odama çekildim şimdi de o küsmüş insanlar bana bunu hep yapıyor haklı ben olsam onlar küser benden özür diletir
Allah'ım yardımcın olsun kuzum ayrı eve cikmiyacakmisiniz ya bununu çekeceksin sen

Ay hiç çekilmez vallahi boşver csnım sen kendini de bebeğini de üzme

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba herkese kızlar bende sinir bozucu bir kaynana var herşeye karışıyor çay demlerim karışır yemek yaparım karışır gebeyim başım dönüyor derim beni bırakıp gider üstüne yemeği de yap der bebeğimin kıyafetlerini yıkadım geçen asacaktim asma göze gelir dedi bi iki gün sepette kaldı kokmuşlar yine durulayacam yumoşla mecbur demin dedim işime karışılmasini istemiyorum millet bebek mi görmemiş kıyafet mi görmemiş bı de o söyleniyor
Onlar çok bilmiş canim herşeyi onlar bilir biz hiç birseyi bilmeyiz takma kuzum kafana hesini geç gitsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen gene kendi bildiğinden şaşma söylensin dursun

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Gicik olyom Kandi bi arkaya baksin kandide gelin olmus zamaninda bu heyat kanunu. Benim kaynana diyo kiz cocuk bekliyom ins bana benzasin diyo🤣sinirdan gulma krizina girdim bellide olyodur umrinda degil gecen hafta beni gormaya gorumcamla gelmis diyoki ins halasina ceksin saygidinan bise demedim. Son esima patladim acaba bebegi kim doguryo san diyo niye senin annena hala ya cekmasi lazim diyom gulyo annem yaslandi bos ver diyo ama hic demiyo sana Benzasin tabiki bana benziycak ben doguryom dedim 2gun stres yaptim valla bazen kafasi algilamiyomu😡

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Gicik olyom Kandi bi arkaya baksin kandide gelin olmus zamaninda bu heyat kanunu. Benim kaynana diyo kiz cocuk bekliyom ins bana benzasin diyo🤣sinirdan gulma krizina girdim bellide olyodur umrinda degil gecen hafta beni gormaya gorumcamla gelmis diyoki ins halasina ceksin saygidinan bise demedim. Son esima patladim acaba bebegi kim doguryo san diyo niye senin annena hala ya cekmasi lazim diyom gulyo annem yaslandi bos ver diyo ama hic demiyo sana Benzasin tabiki bana benziycak ben doguryom dedim 2gun stres yaptim valla bazen kafasi algilamiyomu😡
Sıkıntı yapma canım 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar