Sorum var Şırıngayla burun açılması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Şırıngayla burun açılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şırıngayla burun açılması
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese bebişim üç buçuk aylık oldu burnu hâlâ tıkalı rahat nefes alamıyor . Birşey danisacaktim sizlere hani yapıyorlar ya şırıngayla sinüs temizleme ay olarak sınırı var mı yani o üç aylık biraz tırsıyorum yapmak için çünkü bi kerede sıkıyoruz burun deliklerine ama en kolay o temizliyor ve içine tuzlu su koysam sıkıntı olmaz değil mi ?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba herkese bebişim üç buçuk aylık oldu burnu hâlâ tıkalı rahat nefes alamıyor . Birşey danisacaktim sizlere hani yapıyorlar ya şırıngayla sinüs temizleme ay olarak sınırı var mı yani o üç aylık biraz tırsıyorum yapmak için çünkü bi kerede sıkıyoruz burun deliklerine ama en kolay o temizliyor ve içine tuzlu su koysam sıkıntı olmaz değil mi ?
Siringayla bi sknti olacagini sanmiyorum bende kizima siringyla aciyordum ama tuzlu suyu kendim.hic yapmadim serum aldim onunla cekip sıkıyordum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Önce serum fizyolojik ile buruna şırınga ile kat kuzum daha sonra aspiratör ile çek rahatlar inşallah

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar