Sorum var Sirkeli su ile temizleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ezo tarafından oluşturulan Sirkeli su ile temizleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 405 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sirkeli su ile temizleme
Konbuyu başlatan ezo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ezo

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar hayirli aksamlar , serkilajli olupda tuvet sonrasi sirkeli su ile afedersnz temizleyen varmi , surekli bende yanma
ve akinti mevcut netten boyle bi dogal yontem okudum , surekli ilaca maruz klmak istemiyrm , deniyen var ise yardmci olablirmi , serkilajli olmayan da olabilir, tesekkrler

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaslar hayirli aksamlar , serkilajli olupda tuvet sonrasi sirkeli su ile afedersnz temizleyen varmi , surekli bende yanma
ve akinti mevcut netten boyle bi dogal yontem okudum , surekli ilaca maruz klmak istemiyrm , deniyen var ise yardmci olablirmi , serkilajli olmayan da olabilir, tesekkrler
Aşırı kullanmamak kaydıyla olabilir günde iki defa sirkeli su ile taharet alabilirsin

Nezgüney

Kayıtlı Üye
rank
Dr danışman daja dogru.

Evet bana kendi dr akıntım var diye 2 kapak elma sirke ılık bir bardak su ile karıstırıp temizleyebilirsin demişti.

Bu tarz konuları dr söylemen daha dogru o senin takip ediyor ne yararlı veya zararlı ise söyler.

ezo

Kayıtlı Üye
rank
Dr danışman daja dogru.

Evet bana kendi dr akıntım var diye 2 kapak elma sirke ılık bir bardak su ile karıstırıp temizleyebilirsin demişti.

Bu tarz konuları dr söylemen daha dogru o senin takip ediyor ne yararlı veya zararlı ise söyler.
Bazı doktorlar öle seylere ters tepki verebiliyor , çekindim açıkçası bnde şuan gyno Max xl fitil kllaniyorm lyanmam için bitmesine yakın danisablrm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kullanabilirsin kuzum ama fazlası zarar olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar