Sivilce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Sivilce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 268 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sivilce
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamile kalmadan once cikan sivilcem hamileykende cikmis normal mi cunku o sivilce benim icin adet belirtisiydi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar hamile kalmadan once cikan sivilcem hamileykende cikmis normal mi cunku o sivilce benim icin adet belirtisiydi
Evet canim normal hormonlardan dolayı vücudun tepki veriyor sadece korkma benim arkadaşım hamile iken resmen yüzünde çıkan sivilceler yüzünden tedavi gördü içini rahat tut yani kaç haftaliksin bu arada belirli bir haftadan sonra çıkıyor diye biliyorum çünkü

İ

İrmkkk

Guest
Evet canim normal hormonlardan dolayı vücudun tepki veriyor sadece korkma benim arkadaşım hamile iken resmen yüzünde çıkan sivilceler yüzünden tedavi gördü içini rahat tut yani kaç haftaliksin bu arada belirli bir haftadan sonra çıkıyor diye biliyorum çünkü
15 haftalik

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızıma hamileyken baya sivilce çıkmıştı yüzüm sırtım göğsüm baya baya sivilcelerle doldu 10 gün icinde de geçti ilk hamileligimdi şimdi ikinci hamileligim 6. Aym ama sivilce falan hiç olmadı sıkıntı yapma canm oluyor öyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar