Sizcə olurumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 👼👼1995👼👼 tarafından oluşturulan Sizcə olurumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizcə olurumu
Konbuyu başlatan 👼👼1995👼👼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar soruma görə başda üzür dilərim.2 ay 10 günkük bəbəyim var. Zor doum keçirdim.Tikişlerim oldundan kaç zamndı ilişkidən korkuyurdum.Eşimdə saolsun anlayış gösdərdi.Amma 21 22 ikişki oldu. Amma korynamadım.Sizcə yenidən hamilə kalama etimalı varmı.çok korkuyum.Amma süt veririm bebeyə.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar soruma görə başda üzür dilərim.2 ay 10 günkük bəbəyim var. Zor doum keçirdim.Tikişlerim oldundan kaç zamndı ilişkidən korkuyurdum.Eşimdə saolsun anlayış gösdərdi.Amma 21 22 ikişki oldu. Amma korynamadım.Sizcə yenidən hamilə kalama etimalı varmı.çok korkuyum.Amma süt veririm bebeyə.
Canım süt sadece 40 gün koruyor inşallah kalmazsın

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Canım süt koruma die bişey yok.. ama inşallah hamile kalmazsın

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim bele bir wey varki sut verende qorunumursan axi sut vere vere ay bawi olursan? Eyer helede aybawi olmursansa test alib yoxlayarsan birden hamile qalarsan bilmersen elesi olub taniwimda ona gore deyirem 3 ayliqinda xeber tutub ki hamiledir

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Canim bele bir wey varki sut verende qorunumursan axi sut vere vere ay bawi olursan? Eyer helede aybawi olmursansa test alib yoxlayarsan birden hamile qalarsan bilmersen elesi olub taniwimda ona gore deyirem 3 ayliqinda xeber tutub ki hamiledir
Çox sağ ol can.aybaşıma qalıb hələ.İnşAllah olmaz elə. .Sənin uşağın neçə aylıq idi?Üzür isdiyirəm sən necə qorunursam?.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar