Sizce çözüm ne?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybüke001 tarafından oluşturulan Sizce çözüm ne? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 771 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce çözüm ne?
Konbuyu başlatan Aybüke001
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bbb

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
Evden çıkıp gidebilceğim biyer yok bi iki arkadaşım var akşam oturmasina gitmek icinde musait olmuyolar evliler. Çok cnm sıkılıyo nefes almak istiyorum hamileyim cok bunalıyorum evde. Kardeslerimle ztn görüşmüyoruz yok yere 3üde triplerde tavırlılar kafam almiyo huzurszluk verenleri gözümün nuruda olsa. Şu sürecte huzura ihtiyacım var önerebilceginiz brsey var mi ya da aynıdurumda olan

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Evden çıkıp gidebilceğim biyer yok bi iki arkadaşım var akşam oturmasina gitmek icinde musait olmuyolar evliler. Çok cnm sıkılıyo nefes almak istiyorum hamileyim cok bunalıyorum evde. Kardeslerimle ztn görüşmüyoruz yok yere 3üde triplerde tavırlılar kafam almiyo huzurszluk verenleri gözümün nuruda olsa. Şu sürecte huzura ihtiyacım var önerebilceginiz brsey var mi ya da aynıdurumda olan
Eşiniz destek olmuyo mu

B

Bbb

Guest

Ah canım bende öyleyim valla... Senin hiç olmazsa eşin var yanında benim o da yok... Nerede oturuyorsun?

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
7 yıllık evliyim cnm kaynanam izin vermiyor arkadaş yapmsma
Ne alaka sen niye onu dinliyosun ki eşinde onunla hemfikir mi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım bende öyleyim valla... Senin hiç olmazsa eşin var yanında benim o da yok... Nerede oturuyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım bende öyleyim valla... Senin hiç olmazsa eşin var yanında benim o da yok... Nerede oturuyorsun?
Manisada. Sen niye yalnzsın

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.