Sizce hissetmis olabilirmiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı1907 tarafından oluşturulan Sizce hissetmis olabilirmiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce hissetmis olabilirmiyim
Konbuyu başlatan Anneadayı1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar . Ben 11 haftalik hamileyim dün çok garip bişey oldu sizinle paylaşmak istedim gece yatağıma girdim aradan yarımsaat geçti icim de tuhaf bişey oldu sanki daha çok erken biliyorum ama bebeğim sanki minicik bi tekme attı hissettim yemin ederim elimi de koydum sanki bidaha artı sizce bunu şimdiden hissetmem mümkün mü

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar . Ben 11 haftalik hamileyim dün çok garip bişey oldu sizinle paylaşmak istedim gece yatağıma girdim aradan yarımsaat geçti icim de tuhaf bişey oldu sanki daha çok erken biliyorum ama bebeğim sanki minicik bi tekme attı hissettim yemin ederim elimi de koydum sanki bidaha artı sizce bunu şimdiden hissetmem mümkün mü
Şöyle bir yazı buldum sorunu cevaplar nitelikte bağırsak hareketi ile karıştırıyor olabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211009_010027_com.android.chrome.png
    Screenshot_20211009_010027_com.android.chrome.png
    267.5 KB · Görüntüleme: 69

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben 12 haftadan sonra hissetmeye başladım ama tekme tarzı değilde karnımın içinde minik karıncalanöalar oluyordu rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Zor hissetmen erken olduğu için çünkü daha yeni yeni gelişiyor eli kolu yani çıkıntı gibi şimdi

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 12 haftalik tı net bir şekilde hissettim kime söylediysem bebegin erkek dedi şimdi 24 haftalik sanki karnımın icinde top oynuyor ve cinsiyeti de erkek erkek bebekler erken oynatmış

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Bende 12 haftalik tı net bir şekilde hissettim kime söylediysem bebegin erkek dedi şimdi 24 haftalik sanki karnımın icinde top oynuyor ve cinsiyeti de erkek erkek bebekler erken oynatmış
Aaa benim de ilk kızım oldu geç hissettim şimdi 2 ye hamileyim karınca gibi kalp atışı gibi çok net hissediyorum ama tam olarak nedir bilmiyorum heyecan yaptım erkek mi diye

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aaa benim de ilk kızım oldu geç hissettim şimdi 2 ye hamileyim karınca gibi kalp atışı gibi çok net hissediyorum ama tam olarak nedir bilmiyorum heyecan yaptım erkek mi diye
İnşallah saglıklı ve hayırlısıyla Allah gönlündekini verir benim 2 kizim 1 oglum var Allah kısmet ederse bu da erkek erkek bebekler erken oynuyor kizlarim 5 6 aylik haraket ediyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar