sizce nasil devam etmeliyim

• Konbuyu başlatan nvn
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nvn tarafından oluşturulan sizce nasil devam etmeliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 427 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı sizce nasil devam etmeliyim
Konbuyu başlatan nvn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
N

nvn

Guest
merhaba :) hamileyim 2 hafta once kadar kan testi yaptirdim degerlerde 4 bucuk 5 haftalik hamile oldugum cikti.. diger hafta doktora gittigimde keseye bakarak 3 haftalik dedi son adet tarihinden bakan bi doktor 5 haftalik oldugunu soyluyo arada iki hafta var suan 5 haftalik mi 7 haftalik mi hamileyim bilemiyorum mantik olarak keseye bebeye bakip soyleyen daha dogru geliyo ama kafam karisti sizce nasil devam etmeliyim

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
merhaba :) hamileyim 2 hafta once kadar kan testi yaptirdim degerlerde 4 bucuk 5 haftalik hamile oldugum cikti.. diger hafta doktora gittigimde keseye bakarak 3 haftalik dedi son adet tarihinden bakan bi doktor 5 haftalik oldugunu soyluyo arada iki hafta var suan 5 haftalik mi 7 haftalik mi hamileyim bilemiyorum mantik olarak keseye bebeye bakip soyleyen daha dogru geliyo ama kafam karisti sizce nasil devam etmeliyim
Son adet tarihin daha doğru canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar