Sizce nedir kızlar sonuç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Sizce nedir kızlar sonuç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,109 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce nedir kızlar sonuç
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar erken gebelik testi yaptım silik çıktı adetime 1 hafta var kaşık b ağrısı ve aşırı şekilde beyaz akıntım var kan testi verdim dün bisy çıkmadı sizce kanda erkenmi erken gebelikte silik çıktı. Hani hamemiyim sizce

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar erken gebelik testi yaptım silik çıktı adetime 1 hafta var kaşık b ağrısı ve aşırı şekilde beyaz akıntım var kan testi verdim dün bisy çıkmadı sizce kanda erkenmi erken gebelikte silik çıktı. Hani hamemiyim sizce
Kanda çıkmadı ise idrar testinin bi önemi olmaz önemli olan kan sonucunuz

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kan testin de yoksa yoktur idrar testi bozuk olabiliyor veya yanlış sonuç verebilir

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Adetin gecmeden hamilelik testi de yapsan kanda versen cıkmaz canım once bi adetin 4 5 gun gecmıs olması lazım akıntı varsa yumurtlama doneminde sın hamilelik dusunuyorsan degerlendır

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ama adetime henüz 1 hafta var bn erken verdim kanı bnde birde hiç böyle olmzdi akıntım yoğun oldgu gbi ben beyaz birde kasıklarım belim ağrıyor ebe erekn yaptın dedi ama günüm geçince deniyecem birde
O olabiliyo cnm ama önce hcg hormonu kanda salgılanır sonra idrara geçer ha erken yapmış olabilirsin ama kanda olmayıp idrarda çıkması mümkün degil yanlış anlamazsan beni kafaya bu kadar takma olacağı varsa da sıkıntı stres engel olur oluruna bırak bi anda bakarsın olmuş BİLe

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım kanda hemen çıkmayabilir ama kanda bile görünmemişken idrar da çıkması da zor bilemedim. Bekle adet zamanına kadar 2 3 gün geçtikten sonra tekrar kan ver daha kesin olur. Allah gönlüne göre versin inşallah

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Canım kanda hemen çıkmayabilir ama kanda bile görünmemişken idrar da çıkması da zor bilemedim. Bekle adet zamanına kadar 2 3 gün geçtikten sonra tekrar kan ver daha kesin olur. Allah gönlüne göre versin inşallah
Erken gebelik testinde çıktı zaten norml gebelik testinde degil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O olabiliyo cnm ama önce hcg hormonu kanda salgılanır sonra idrara geçer ha erken yapmış olabilirsin ama kanda olmayıp idrarda çıkması mümkün degil yanlış anlamazsan beni kafaya bu kadar takma olacağı varsa da sıkıntı stres engel olur oluruna bırak bi anda bakarsın olmuş BİLe
Erken gebelik testi yaptım zaten norml gebelik testi degil adetime 7 gün var norml test çubuğunda zaten çıkmaz w tane yaptım erken gebelik testi ikisndede cikti

Erken gebelik testi yaptım zaten norml gebelik testi degil adetime 7 gün var norml test çubuğunda zaten çıkmaz w tane yaptım erken gebelik testi ikisndede cikti

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Erken gebelik testinde çıktı zaten norml gebelik testinde degil

İnşallah vardır bir hafta 10 gün sonra tekrar kan verirsen onda da çıkar varsa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar