Sizce normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Sizce normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,227 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce normal mi
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kontrolden geliyorum doktorun odasında kaldığım süre 3 dkk sizce bu normal mi çok sinirliyim yaa

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kız 3 dakikaya ne ara yattın karnına baktı ölçtü sonuç çıkardı hay maşallah jet doktor
Neymiş doğumu warmis herşey normal iyi dedi çıktı ne bı gün ne bişi doktordan yana şansım olmicak galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette ise öyle olur açıkçası bir sorun yoksa bana yeter fazla kurcalamasınlar bebişimi 🤭
Yok canım özel hastane sözde

Son düzenleme:

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Neymiş doğumu warmis herşey normal iyi dedi çıktı ne bı gün ne bişi doktordan yana şansım olmicak galiba

Yok canım özel hastane sözde
Bende özele gittim ilk defa ve 5 dk bile durmadım param boşa gitti de çok sinirlendim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Özel 3 hafta önce ilk kez gitmiştim şimdi ikinciye gittim ama çok pişman oldum
Özele 10 gün içinde ücretsiz kontrol hakkın olmalı ara tekrar randevu al doktor sorarsa gelen geldin diye iki dakika baktınız soracaklaeım vardı tekrar geldim de sonrada doktorunu değiştir yani ben olsam böyle yapardım

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Özele 10 gün içinde ücretsiz kontrol hakkın olmalı ara tekrar randevu al doktor sorarsa gelen geldin diye iki dakika baktınız soracaklaeım vardı tekrar geldim de sonrada doktorunu değiştir yani ben olsam böyle yapardım
Doğru diyorsunuz ama yaptığı bişi yokki bişi yiyip icemiyorum dedim normal dedi çocuğu kürtaj la aldiralim mi dedi tersledim ve hemen muayene etti çıktı gitti gitsemde boş gene saçma konuşsa tartışma çıkar

Bende devlete gidiyorum yarım saat sürüyor her seferinden çok çok az bir süre
Haftaya ilk kez devlete gidicem buda 3 üncü doktor olacak umarım bu iyi çıkar

Bende özele gittim ilk defa ve 5 dk bile durmadım param boşa gitti de çok sinirlendim
Neden böyleler aklım almıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar